Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom egy nővel neveli a...

A húgom egy nővel neveli a gyerekét és emiatt tönkreteszi mindenki életét! Nem tudom, hogy térítsem jobb belátásra?

Figyelt kérdés

Húgom 20 volt, mikor ezzel a csajjal összeszűrte a levet, akkor mindenkit magára haragított, elköltözött tőlünk, egyedül én álltam mellette! Aztán 2 év után vége lett és úgy tűnt, hogy normalizálódik az élete, megismert egy normális fiút, akitől terhes lett nem tervezetten és még nagyon gyerek fejjel, de végül 3 évvel ezelőtt megszülte a kislányt. A srác kitartott mellette és feleségül is akarta venni, erre a húgom behülyült, hogy ő nem akar vele lenni és megint összejött a csajjal, aki miatt elhagyta a gyerek apját.. 3 éves a kicsi és azt látja, hogy az anyja egy másik csajjal enyeleg, közben a pasi teljesen kivonta magát a gyerek életéből és nem is lehet elérni őt.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek a húgommal, hogy megértse, hogy amit csinál, azzal tönkretesz mindenkit!! Kérem, segítsetek, mit tehetnék, hogy jobb belátásra bírjam? Már nagyon el vagyunk keseredve, azt mondja neki így jó!


2013. márc. 23. 23:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

Ebben az esetben igazad van, a gyerek elhanyagolása és a pár egyik tagjának túlzott irányítási vágya semmilyen kapcsolatban nem normális,vagy követendő.

Valamilyen külső segítség kéne,hogyha a tesód tényleg annyira befolyásolható, mint ahogy írod.

"Most pedig az van, hogy 2 gyerek agyú 25 éves dorbézol egy lakásban, miközben a kisgyerek azt sem érti, hogy mi a fene zajlik körülötte, akárhányszor ott voltam, a kicsit lesz.rva ott smároltak, meg cigiztek."

Itt az elsődleges probléma nem a párjának a neme, ez a viselkedési forma egy hetero párnál is elítélendő.

2013. márc. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8%

Jézusom cigiznek es a gyerek passziv dohanyzasra van itelve? Rettenetes!

Nem kellett volna szuljon , jelentsd fel nevtelenul a gyamhatosagnal !

Muszaj lesz atvegyetek a kicsit es elzarni ettöl az hibbanttól.

Mindenestre örülten szerelmesnek tunik a húgod

2013. márc. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
00:54: Nyilván a passzív dohányzás olyan dolog, amiért a gyámügyet kell kihívni... Ennél az egész helyzetnél nagyobb dolognál sem emelik ki a gyereket a családból.
2013. márc. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%

"A húgom egy nővel neveli a gyerekét és emiatt tönkreteszi mindenki életét!" - Nézd Kérdező, az, hogy a húgod a saját neméhez vonzódik, egy másik nővel él párkapcsolatban az egy teljesen legális dolog, egyet tehetsz vele, hogy tudomásul veszed, és másokat is erre biztatsz.

Ha ezen túl egyéb (és megalapozottabb) problémád is van az életvitelével, azt meg megpróbálhatod megbeszélni vele.

2013. márc. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
30%
A húgom egy nővel neveli a gyerekét és emiatt tönkreteszi mindenki az életét! Nem tudom, hogy térítsen minket jobb belátásra?
2013. márc. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%

Az alap kerdes es leiras alapjan senki senkinek nem teszi tonkre az eletet.

A gyereknek semmi koze az anyja kivel el parkapcsolatot, vagy szexualis eletet, amig rendesen nevelik.

Az jo normalizalas az eletere, hogy (mar bocsnat) felcsinalta a hapsi, aztan felajanlja, hogy elveszi,a visszautasitas utan viszont a gyerek eletebol kivonja magat. Jol dontott a testvered, hogy nem ment hozza.



DE. Utana leirod miert gondolod, hogy elhanyagoljak a gyereket, de ennek ellenere nem ertem ki az a "mindenki" akinek tonkreteszik az eletet. Tudom boven eleg ha a kislanyet, de ennek megint semmi koze ahhoz, hogy novel l egyutt. Talan egy nem megfelelo emberrel, nemetol fuggetlenul.

De valahol igaza van neki is, hogy nem tamogatjatok a tesodat. El kellene fogadni, hogy o sosem lesz boldog egy ferfi mellett, es ennek fuggvenyeben kozeledni hozza, termeszetesen ez nem jelenti azt, hogy kedvelonetek kell a parjat, de nem a noi mivolta miatt. Ha igy viselkedve vele egy ferfi, akkor kedvellnetek?


Ezeken a dolgokon kellene elgondolkodni....

2013. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az a mindenki a családja, aki ellen uszította az a nő, de most már a gyerekét is elhanyagolja, mert csak az az eszméjük, hogy ne legyenek kötöttségek, nem kellenek emberi kapcsolatok, mindenki csak élősködő. Ha nem tudod értelmezni, olvasd el, amit írtam és ne vagdalkozz szavakkal, ha a háttérsztoriról fogalmad sincs! Igen, a nő miatt történik minden, mert az hadd ne legyen már normális, hogy a kisgyerek azt sem tudja, hogy neki van-e apukája, mert csak 2 nőt lát enyelegni!! Legalább ne a gyerek előtt élnék az életüket.
2013. márc. 24. 11:36
 18/23 anonim ***** válasza:
96%
Volt barátomat és a húgát is egy nővel nevelte fel az édesanyja, mert az apuka kivonta magát az életükből. Semmi bajuk nem lett, csak toleránsabbak lettek. A lány 17, a fiú 20 éves.
2013. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Ez sajnos nem a mi történetünkhöz illik, így nem idevág, látom, te sem vetted a fáradtságot elolvasni azt, amit írtam. Ha valaki szerint normális, hogy egy ember ennyire befolyásolja a másikat, annak sosem kívánom,hogy átélje azt, amit mi tettünk, most pedig neadjisten a pici!

Sajnos egyikőjük sem alkalmas szülőnek az életmódjuk alapján és nem azért, amit egymással csinálnak, hanem a nemtörődömségük miatt:(

2013. márc. 24. 22:52
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt irad, hogy nem olvastam el a kerdesed...pedig de azota meg 3szor, sot a paromnak is felolvastam, hogy kst tenyleg en vagyok-e aki nem tud szoveget ertelmezni, mert meg mindig nem latom azt, hogy miert a hugod parjanak a neme az oka annak, hogy tonkreteszik masoknak az eletet....

Emberileg van veluk problema, es nem azert mert no a tars...

Nem tehetek rola, hogy valoszinuleg homofob vagy, es nem tudod elfogadni a massagot.


Mert tartom meg mindig, hogy nem a par neme a problema, hanem a szemelyisege.....


Ha ferfi lenne ugyanezt tudna tenni..

Ha nem lenne parja ahugodnak es az apa kivonna magat. Aforgalombol ugyanugy nem tudna a gyerek h most akkor van-e apaja, ha ezt az anyja nem mondja el neki....

2013. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!