Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem soha sem ölelt meg...

Engem soha sem ölelt meg senki a családomból de egy fiú megtette és könnyes lett a szemem. Ez nagyon kellemetlen?

Figyelt kérdés

Nálunk ez nem volt soha szokás. Anyukám meghalt mikor 10 éves voltam, volt hogy apumat én öleltem meg, de ő annyira nem igényelte, volt hogy nagyimat megöleltem de nem viszonozta egyáltalán, és ennyi. Találkozgatok egy fiúval, és elbúcsúzáskor adott 2 puszit, már ment volna el, de visszafordult és magához szorított. És csak szorított 1 percig kb. Nekem annyira jól esett hogy könnyes lett a szemem. És rájöttem hogy engem senki sem ölelt meg még soha. Főleg így nem.


21/L


2013. márc. 26. 21:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Hát elmondhatatlanul jó érzés volt. Tényleg olyan szeretet éreztem mint még soha. Meg amúgyis nagyon kedvelem ezt a fiút, ő is engem. És az az érzés...El sem tudom mondani. Csak magához ölelt, szorított, és még most is a hatása alatt vagyok. Többet ért ez nekem mint mikor megcsókoltak.

2013. márc. 27. 08:09
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellemetlen! Tök jó! Én sem gyakran kaptam ölelést otthon, most pedig a férjem mindig ölelget és igénylem is. Ő ilyen ölelgetős, sokszor még anyukámat is megöleli, olyankor anyum meg is lepődik, de látom, hogy jól esik neki. Apukámmal eltávolodtunk egymástól és a férjem mondta, hogy amikor indulunk haza, akkor öleljem meg apumat. Apum nem nagyon tudott mit kezdeni a helyzettel, kicsit zavarba jött, de azóta már a növekvő pocakomat is egyszer megsimogatta. Ennyire megváltoztatja az embereket az ölelés! :)

22N

2013. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Utóbbi idoben senki nem ölelt meg engem. De elég ha látom az utcán, hogy valakik ölelkeznek, az is meg tud engem hatni. Pedig erosnek kellene lennem, hisz férfi vagyok, de nekunk is jól esik a törodés, ha van..
2015. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!