Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megtartani a babát.

17 éves vagyok.



2013. márc. 28. 18:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Erre egy mód van. Gyorsan, levegővétel nélkül: Anya nem jött meg, csináltam tesztet, pozitív.


Csak elkezdeni nehéz. Nekem is volt egy parám 17 évesen, nem voltam terhes, csak késett. Bevallottam anyámnak, és majd betojtam, de csodálatos módon a megoldó énje jött elő, nem a sárkány :)


Amúgysem halogatatod a dolgot.

2013. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy inkább melletted fognak állni, és azt mondják tarts meg a babát :)

A szüleid azok az emberek akik a legnagyobb bajban is melletted fognak állni. Jó át kell vészelned a reakció által okozott kiabálást, de gondold végig te hogy reagálnád le az ö helyükben?


Hogy jött össze amúgy?

2013. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem halogathatom sokáig a dolgot,de ez az egész helyzet kiborít.

Nem a szüleim véleménye miatt nem tartom meg a babát,hanem mert sem én,sem pedig a barátom nem állunk készen egy gyerekre.


ma 20:46

És nem csak neked lehet annyi eszed,hogy úgy ítélkezel,hogy nem ismered az egész történetet...

2013. márc. 28. 21:06
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
amúgy meg sok nagyokos, védekezés mellett is teherbe lehet esni, barmok!
2013. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon gyorsan kell lépni,mert 12 hét a határ és bár fiatalok esetén lehet külön kérvényezni,nem túl humánus az AB.A védőnővel addig is beszélnék,mert idő az is,míg a kérelmet leadják,konzultációra behívnak stb. Vannak magánklinikák ahol 7 hetes korig gyógyszeres megoldás van.Hívhatod a Gólyhír alapítványt,nem ítélnek el és lelkileg támogatnak ha ez a döntésed,segítenek,hogy mondd el anyunak.Keress majd egy olyan személyt aki független,nem erőlteti rád a véleményét és meghallgat,nem ítél,mert sokáig nehéz lesz.
2013. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél egy nagy levegőt és állj elé. Legyél egyenes és őszinte. Sajnos ilyesmi előfordul és nem te vagy az első se az utolsó. De azért legközelebb jobban figyeljetek, és több eszetek legyen. Anyukád bizonyára mérges lesz és le fog tolni, ám ha már ilyen bajba keverted magad akkor ezt is el kell viselned. Ez az időszak nagyon nehéz lesz, de túl leszel rajta, és idővel minden rendbe fog jönni.
2013. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%
Ha leülsz velük- mindkettővel- és elmondod tisztelni fognak mert vállalod a felelőséget. Lehet, hogy apsz egy nyakast, de megéri.
2013. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
32%
Tudod mi a felelotlen sex kovetkezmenye??a terhesseg!!!ha kefelni van eszed felelotlenul légy nagy lany ahhoz is hogy aztan vallald erte a feleloseget.
2013. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
19%
20:46-as vagyok, látom törölték a hozzászólásomat. Kedves kérdező. Milyen történetet kellene ismerni? Egy gyerek egy férfi és egy nő szexuális együttléte során fogan. Ez az 'egész történtet'. 17 éves vagy, terhes és még neked áll feljebb? Még csak egy kis éretlen, görkis tinike vagy.
2013. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
29%

most már megvan a baj. csak azt nem értem, hogyha nem szeretnétek gyereket, se te, se a barátod, akkor mi a fészkes jó fenéért nem védekeztek normálisan?


jómagam 17 éves korom óta élek szexuális életet, de még sosem küzdöttem ilyen gondokkal, és a közeli barátnőim sem. gumi, tabi, hüvelykúp, esemény utáni 72 órás gyógyszer. ezek mind rendelkezésre állnak, bárki megveheti, felírathatja, neked miért nem ment?


hívd el sétálni, sztem anyud sejteni fogja, h gond van, de mondd el neki mihamarabb. a fenti kérdéseket sztem anyud is fel fogja tenni, teljes joggal.

innentől remélem jobban odafigyeltek majd a kedves barátoddal, mert egy abortusz nem játék.

2013. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!