Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megtartani a babát.

17 éves vagyok.



2013. márc. 28. 18:18
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
68%

Bíráló szavakra itt semmi szükség, épp elég bajban van így is ez a szegény kislány.


Nagyon nehéz ismeretlenül tanácsot adni, de ha úgy érzed, hogy Anyukád jobban megért, akkor szerintem először neki mondd el. Ha ezen túl vagy, akkor már ketten állhattok Apukád elé, és talán valamivel könnyebb lesz. Mindenesetre tényleg ne húzd az időt, mert nagyon fontos, hogy minél előbb orvoshoz kerülj! Ha korai a terhességed, akkor - ahogy előttem írták - talán gyógyszeresen is megszakítható. Néhány év múlva készen állsz majd a gyermekvállalásra, és akkor nagyon fontos lesz, hogy a méhedben nehogy kárt okozzon ez az abortusz. Azért arra számíts, hogy lelkileg sem lesz könnyű feldolgoznod.



"Mielőtt elítélsz-vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat.

Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet!

Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem

és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam.

S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább,

úgy ahogyan én tettem.

Csak is ezután ítélkezhetsz rólam felettem.

Akkor mondhatod, hogy ismersz!"

2013. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
0%
De a gyerek mar el...
2014. máj. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!