Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a dolgozó felnőttekről, akik a szüleikkel élnek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 15:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is ebben a szituban vagyok, igaz én már 30 felett vagyok. Sokszor gyötrődöm ez miatt, az jár a fejemben, hogy még mindig nem tudtam elérni, hogy saját lakásom legyen. De most, hogy elolvastam a hozzászólásokat, kicsit máshogy fogok tekinteni erre a dologra. Családom nincs, jelenleg kapcsolatom sincs. Édesanyámmal élünk ketten, mivel Édesapám két éve sajnos elhunyt. Ha én elmennék, teljesen egyedül maradna, ami lelkileg biztos nagyon megviselné. Ahogy egy korábbi hozzászóló is megfogalmazta: emberileg is jobb így.
2013. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ha jól megvannak, akkor miért is ne? tudnak spórolni, sokat beszélgetni, mindig van fincsi kaja :)


érettségi óta nem élek anyummal, szóval nekem nehéz lenne elképzelni, már teljesen más az életritmusunk, de ha nem költözött volna el anno, sztem a mai napig jól kijönnénk egy háztartásban.

2013. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mivel kevés szülő tudja megcsinálni azt, ohgy lakást vesz a gyerekének, ezért az is nagy segítség, ha otthon lakhat a "gyerek" és gyűjti a lakásra valót.
2013. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!