Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetkót csináltattam, anyám...

Tetkót csináltattam, anyám viszont agyonüt, ha megtudja. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

A szívem alá pár centivel csináltattam egy repülőt,alá pedig feliratnak: "Voltam keleten,jártam nyugaton,déli legelőn,északi ugaron,sorstalan utakon,fejvesztve kutatom őt,nem tudom,hol lakom.

Nagyon ideges lesz,hogy mondjam el?


2013. ápr. 1. 18:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

Nekem csak egyetlen egy kérdésem lenne. Mi értelme van idézeteket, dalszövegeket magára íratnia egy embernek?? Nem elég leírni egy füzetbe és ott visszaolvasni ha esetleg kedved tartja? Ráadásul ennek semmi értelme: fejvesztve kutatom őt, nem tudom, hol lakom" Jesszus...


Én is haragudnék a lányomra ha engedély nélkül tetkót csináltatna...Beszélje meg velem és majd meglátjuk. Én ilyen butaságot nem engednék magára iratni, valamit ami tényleg egyfajta önkifejezési forma, azt talán megengedném. De talán megvárnám míg nagykorú lesz...

2013. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem butaság,max te nem érzed át,még mindig sokkal jobb,mint a sablonos: dream,hope love,believe in yourself.. stb angol feliratok..
2013. ápr. 1. 18:54
 13/20 anonim ***** válasza:

nyugi:) anyukád hozzászokik a gondolathoz, aztán egyáltalán nem fogja zavarni...az én anyukám, apukám, mamám is utálja a tetkokat...titokba megcsináltattam...(igaz, én már bőőven elmultam 18) és aztán megmutattam nekik...nem annyira tetszett igy se nekik, hogy már huszonéves vagyok/voltam...mamám kicsit szörnyülködött, és anyu azt mondta, hogy ahhoz képest, hogy tetko, egész jo...legalább nem vmi virág diszeleg rajtam:D (nekem a bordámon van:))

vegyél erőt magadon, mond el...egy két napig dühös lesz, aztán rájön, hogy ez egyáltalán nem egy fontos dolog...viszont lehet, hogy azért haragudni fog, mert ugy fogja érezni, hogy apukáddal kijátszottátok...

24L

2013. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne hazudj, hogy alkoholos filc, meg henna, meg a többi okosságok. Egy szülő nem érdemli a hazudozást a gyerekétől. Mondd neki, h sokat gondolkodtál rajta, nem hirtelen ötlet volt, és senki se látja, ha te nem akarod. Nem hülyék, meg fogják érteni. Tesómnak is van tetkóm, és az én hóttkonzervatív apukámnak még tetszett is, anyukám meg csak elfogadta. De ehhez az kell, h ne nézzük hülyének őket.
2013. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
*tetkója
2013. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én nem töröltettem egyet sem :O azt sem tudom hogy kell
2013. ápr. 1. 19:56
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egyberészes fürdőruhát és akkor nyáron sem kell megmutatnod neki (már ha lány vagy). Ha már a hülyébbnél hülyébb hazugságoknál tartunk... Bár szerintem hülyeség titkolózni, de az is hülyeség, ha valaki 16 évesen lángoló érzelmekkel kamaszként magára tetováltat valamit, amit akkor éppen magáénak érez és úgy gondolja, anélkül a sor szöveg nélkül a testén nem tud élni. 5 év múlva meg sírva fakad, ha meglátja a tükörben. Persze, tudom, van kivétel, még mielőtt ezzel jönnél. És az is biztos, hogy te is kivétel leszel, tudom én, mindenki kivétel. Mégis kb. abból élnek a tetoválók, hogy a régi szánalmas tetkókat eltakarják egy újabb, kevésbé szánalmas színes virággal meg pillangóval, mert mást már nem lehet belőlük csinálni... Anyukád jogosan lesz mérges. És ha jól értem a szüleid elváltak, édesapád engedte meg a tetoválást (gondolom itt az írásos beleegyezést érted, amit minden valamire való tetováló művész kér egy kiskorú tetoválása előtt). Gratulálok ahhoz is, hogy olajat tettél a tűzre. Ha eddig nem utálták egymást kellőképpen a szüleid a válás óta, akkor mostmár fogják.
2013. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nem tudom, hány éves vagy, de én ezt elmondanám, amit ide írtál, hogy nagyon megviselt a sok hurcolkodás, és ezt fejezi ki ez a versike, hogy te így élted meg a válásukat. lehet, hogy nem is gondolja, hogy te ilyeneket érzel. azt mondanám, hogy a tetkó ennek állít emléket, hogy később is emlékezz erre a korszakra, és az érzéseidre.
2013. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 animefan98 válasza:
17-dik te aztán hülye vagy.
2013. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

miért lenne hülye? tök igaza van. amúgy ennyi szöveggel ez a tetkó nem lehet valami apró..

nem tuom, miért nem lehet kivárni a 18at, dehát te dolgod, te lelkiismereted.

2013. ápr. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!