Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év és egy eljegyzés után...

3 év és egy eljegyzés után elhagyott. Azt mondta időre van szüksége. Eltelt 1 hét, és azóta nem keres. Hívjam fel én?

Figyelt kérdés
Júniusban volt a 3. évfordulónk. Augusztusban megkérte a kezem. Múlthét vasárnap azt mondta, hogy neki ez túl gyors, szeretne 1-2 napot kérni tőlem, hogy átgondolja ezt az egészet. Mondtam, hogy rendben, nekem is volt ilyen, hogy 2-3 napig jó volt egyedül lenni. Letelt egy hét, azóta nem jelentkezett. Azt mondta, majd ő hív. :(
2009. szept. 20. 12:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Bármilyen nehéz, de várd ki, hogy ő keressen, ha még akarsz tőle valamit. Mondjuk érdekes, hogy ő kérte meg a kezed, aztán ő mondta, hogy neki ez túl gyors. Beparázott volna a saját döntésétől? De szerintem várj még, ha te akarsz még tőle valamit, hiszen valószínűleg azért nem keres, mert egyenlőre nem is akar. Ha még két hét múlva sem keres, akkor azért érdemes lenne felhívni, csak azért, hogy megkérdezd, akar-e még valamit egyáltalán, vagy akkor ti mostmár nem vagytok együtt. Akkor mondjuk hozzátenném, hogy ezt illett volna legalább megbeszélni, és nem váratni, és ilyen módon szakítani.
2009. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Ne hivd!Ha majd hianyzol neki majd o fog keresni.Most egy dolgot tehetsz,turelemmel varsz.
2009. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Anyukája felhívott tegnap, kérdezte mi történt, mert a fia 1 hete otthon ül, sehova nem megy, a barátai ha keresik, letagadtatja magát, teljesen depressziós. Aggódom érte. :(
2009. szept. 20. 12:25
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

ne hívd fel, hagyj neki időt, amennyi kell, hogy átgondolja mit akar

hosszú távon gondolkozva ez a legjobb, amit most tehetsz, türelem

remélhetőleg rájön, hogy hiányzol neki és tényleg te vagy az, aki kell neki és visszatalál hozzád

2009. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Remélem!

Egy hete alig eszem, aludni is keveset tudok. Lesem a telefont, szinte szugerálom, hogy hívjon.

2009. szept. 20. 12:39
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ne hívd fel. Hagyj időt, hogy átgondolhasson mindent és hagyd, hogy hiányozz neki!

ha lesz valami fejlemény megírod majd, ugye?

Drukkolok nektek!

2009. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanilyen huza-vona volt köztünk volt barátommal.

El is jegyzett pedig engem is.

Tudod azért ül otthon szomorúan, mert rájött hogy valami nem működik és neki is fáj az elválás-

Semmiképp nem álljatok neki csiki-csukizni, nem véletlenül döntött így ahogy most. Addig váljatok el, míg nem eszitek meg egymás életét a különbözőségek miatt.

Én akkori barátos is ki volt borulva, nagyon maga alatt volt, majd kibékültünk. Aztán még kétszer ilyen és elég csúnyán váltunk el.

Próbáld meg feldolgozni, átgondolni. Ha minden rendben egy kapcsolatban egyszer csak nem kezd el visszakozni a másik fél....

2009. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
uhh ez kemény dolog. velem is hasonló történt pár éve az akkor barátommal. bár mi nem voltunk eljegyezve. elmentünk nyaralni, terveztük az összeköltözést , szerelmes e-maileket írt, aztán egyik napról a másikra bejelentette hogy neki idő kell.. hát derült égből a villámcsapásként ért,mert én azt hittem minden rendben, álmomban sem gondoltam ilyesmire. aztán persze szakítottunk, azt mondta nem érzi azt amit kéne hogy érezzen. később mikor már józanul tudtam gondolkodni, és visszatekintettem akkor rájöttem , hogy voltak jelek csak én nem vettem észre akkor . aztán persze azóta boldog párkapcsolatban élek és örülök hogy így alakultak a dolgaim. :) remélem minden jól alakul nálatok!
2009. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem eddig, hogy minden tökéletes. Nemtudom, mi lehet a gond. :(
2009. szept. 20. 13:06
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg tényleg megijedt ettől a nagy lépéstől, még ha a saját döntése is volt. Ilyen különböző helyzetekben azért mindenkivel előfordult már, így valahol "érthető". Szerintem se keresd. Azt mondta majd Ő hív, és nyilván megvan annak az oka, ha még nem tette meg. Amíg Ő nem emészti meg mindazt, ami miatt így döntött, Te hiába sürgetnéd döntésre, magának kell meghoznia.


Most ezzel lehet hogy sokan nem értenek majd egyet, de ha fontos Neked ez a kapcsolat, szerintem el kéne gondolkodnod azon, mennyire fontos Neked maga az eljegyzés. Nem a jövőben, hanem most rögtön, és mennyire tudnád megemészteni, ha Ő ettől visszalépne... Mert el tudom képzelni, hogy az érzései cseppet sem változtak, és ugyanúgy szeretne melletted lenni, ahogy Te melletted, de rájött, hogy neki az eljegyzés még korai. És valljuk be, ilyesmit elég fura dolog utólag "visszavonni"... De ha ezt Te megérted és meg tudod emészteni (úgy értem tényleg, és nem csak mélyre ásni magadban), akkor én a következőt sem tartom rossz ötletnek: Ha egy héten belül nem hív, felhívod, és elmondod mennyire szereted, és hogy amennyiben úgy szeretné, elhalaszthatnátok ezt az eljegyzés dolgot addigra, mikor mindketten készen álltok rá, mert Neked nem az a gyűrű vagy a papír a fontos, hanem hogy együtt legyetek. De ennek csak akkor van értelme, ha tényleg el tudod ezt fogadni Te is, különben őrlődni fogsz, és ez felemészti az egész kapcsolatot.

2009. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!