Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a csaladomnak,...

Hogy mondjam el a csaladomnak, hogy osszejottem egy lannyal?

Figyelt kérdés

Kulfoldon tanulok, 23 eves lany vagyok es az tortent, hogy megismertem az egyetemen egy lanyt, majd erthetetlen modon beleestem. Sosem fordult meg elo velem ilyen, osszezavarodtam, de hat ez van, igazabol nem erdekel, hogy ez most rossz vagy sem.

Ami problema, hogy hamarosan hazakoltozom egy idore es nem tudom, mit mondjak errol, mert ugy tervezzuk, hogy nem valunk szet a tavolsag miatt, mar 1 eve tart a dolog es szeretnem itt Floridaban folytatni a tanulmanyaimat, meg a munkamat. Amikor otthon vagyok, nem nagyon szoktam szerelmi ugyekrol beszelni, bar mindig kerdezgetnek, s ez a kozponti tema, de egy ideje azt mondom, hogy az elozo baratomat, akit Ok is ismertek, meg mindig nem hevertem ki. Mindig ezen a teman lovagolnak, mar nagyon zavar, ugy erzem, el kene nekik mondani az igazsagot, de nem tudom hogyan, adnatok otletet?


2013. ápr. 2. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Ez csak addig van amíg külföldön vagy, nem Te agy az egyetlen aki több ezer kilométerre a családjától, barátaitól így "megzavarodik". Nem lesz ez tartós ha alapból nem a lányokhoz húzol, hidd el, tapasztalat, inkább ne beszélj róla, majd ha mégsem szűnik meg akkor elmondhatod. Az egyedüllét érdekes dolgokat művel az emberekkel...nincs ezzel semmi baj, de ne gondold, hogy ez már így marad.


Hazajössz és magadra sem fogsz ismerni.

2013. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Írod, hogy külföldön tanulsz, ott nyilván van már egy kiépített, bevált háttered, értsd: van mit enned, van hol aludnod, laknod(nyilván életvitelszerűen), egy szó, mint száz: van egy kialakult,stabil, normális keretek között zajló életed.

Miért akarsz hazamenni a nincsbe, a nyomorba, a kilátástalanságba, a munkanélküliségbe... Ez ma Magyarország.


Ha pedig nem akarsz hazajönni, akkor mi közük a kinti életedhez? Amíg magad fizeted a rezsidet,a megélhetésedet,addig azt csinálsz a törvény keretei között(amíg nem lopsz, nem ölsz,stb.), amit akarsz...

2013. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugy erzem nagyon szeretek vele lenni, nagyon sok fiu van a kornyezetemben es volt par kalandom, de most jo vele jo igy, a szemelyisegebe szerettem bele, kiegesziti az enyemet. Decemberben voltam otthon 3 hetre es nagyon kinosan ereztem magam a sok kerdestol, anyukam arra is rakerzedett, hogy a szoke lany ugye jo baratnom, akivel par kepen lekaptak, kellemetlen volt az egesz.
2013. ápr. 2. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mondanám el. Ideiglenesen leszel itthon, vissza utazol, kész. A szüleid korosztálya nem veszi ezt olyan könnyen, olyan természetesen. A mi (és szüleid) idejében nem volt ilyenről szó, tabu téma volt. Most is nehéz lenne elmagyaráznod, bármilyen felvilágosultak is.

Most azon aggódnak, mikor lesz barátod. Ha megtudják a barátnőt, nem lesz könnyebb nekik, sőt, nehezebb.

Te sem könnyebbülsz meg, ha bevallod a titkodat.

2013. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem se mond el nekik. Főleg, ha rendes emberek és nem érdemelnék meg ezt a szégyent, amit rájuk hoznál.
2013. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Én hallgatnék erről, szerintem nem sülhet el jól ez a dolog ha elmeséled. És ahogy egy korábbi válaszadó írta, még fiatal vagy, bárhogy alakulhat. És ne hallgass a szentfazekakra, nem hozol szégyent senkire, ha mégis a lányok mellett döntesz, csak mint az látszik is, toleranciából kevés van errefelé.
2013. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs szo arrol, hogy melyik nemnel maradok, ez egy kulonleges dolog, amit iranta erzek, nem hiszem, hogy megismetlodne. Ugy erzem nem hozok ezzel szegyent senkire, mert Ok buszkek ram azert, amilyen vagyok es amiket eddig elertem, a szexualis eletemhez meg nem igazan van kozuk, ahogy engem sem erdekel az ovek.
2013. ápr. 2. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hozol rájuk szégyent, 5. válaszoló kicsit korlátolt.

Éppen ez az: semmi közük a szexuális életedhez.

Ezért sem mondanám el.

2013. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért lennék ''korlátolt'', mert nem vagyok hajlandó ''tolerálni'' egy természetellenes viselkedést, egy devianciát? Abban maximálisan egyetértek a kérdezővel, hogy ez magánügy és nem tartozik másra. Azért is írtam, hogy ne mondja el. Főleg, hogy ez még kellemetlen is lehet a szüleinek.

Amúgy gratulálok a mosott agyatokhoz és a ''felvilágosultságotokhoz''.

2013. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!