Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Váratlanul anyós és após...

Váratlanul anyós és após jelölt beugorhatna hozzátok a pároddal nem közös saját lakásotokba?

Figyelt kérdés
Nem tervezünk házasságot és közös lakásvételt sem.

2013. ápr. 3. 10:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
65%

Én nem szeretem, ha jönnek a rokonok. Barátokkal nem sok gond van, mindig előre megbeszéljük, ha átjönnek hozzánk. Viszont anyukám meg anyós állandóan kukkolják, hogy tiszta-e az ablak, elvan-e mosogatva stb... Ezt kifejezetten utálom, pedig ha jönnek mindig csillog-villog a lakás.

Váratlanul inkább senki ne jöjjön, ki tudja mit csinálok... :D Legalább induláskor szóljon ide. De azt sem szeretem, mert ha nincs itthon kaja-pia, akkor cikinek érzem, hogy semmivel sem tudom megkínálni. Plusz akármi más programom is lehet már későbbre. Inkább szóljon előre, ha jönni akar. Úgy mindenkinek jobb.

2013. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

"Ha nem életk együtt a barátoddal akkor értelemszerű hogy anyósék nem jönnek, ha jönnek akkor is csak "időpontra". "


FÉLREÉRTÉS TÖRTÉNT!

Együtt élek a párommal, a saját lakásomban, neki nincs lakása. A szülei nem itt élnek. Én itthon dolgozom.

Nekem terhes, ha a szülők váratlanul akarnak jönni, a gondolatnál tartanak csak, éppen csak akarnak, de nem jöhetnek. Csak érdekelt, hogy máshol hogy zajlik.

Az én környezetemben senki nem megy váratlanul sehová, és ki van jelölve egy időintervallum ameddig ott lehet lenni.

2013. ápr. 3. 16:31
 23/32 A kérdező kommentje:
További félreértés történt, a magyar szokásoktól eltérően én a NŐ vagyok, nekem van lakásom, a párom a férfi és neki nics.
2013. ápr. 3. 16:32
 24/32 anonim ***** válasza:
90%

és azért mert neked van lakàsod te több vagy a pàrodnàl??

ugy gyülölöm az olyan embert aki azzal jön hogy neki milye van és a màsiknak milye nincs!

2013. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan nem térsz el a magyar szokásoktól mert hogy nem az eszeddel szerezted azt a lakást az biztos

hogy segítsek kicsit, nem történt félreértés:


"Ha nem életk együtt a barátoddal akkor értelemszerű hogy anyósék nem jönnek, ha jönnek akkor is csak "időpontra".

Ha együtt éltek, akkor halál mindegy kié a ház, mert ő is ember, neki is vannak jogai. "


Nem hiába van benne az a sok HA.

A hozáállásod meg egyenesen undorító, nem hiszem hogy sokáig fogtok még együtt élni ha normális az az ember.

2013. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%

Hát igen,ez tényleg igazi Magyar hozzáállás!


Nekem van lakásom,a páromnak nincs,ezért kussoljon mindenki,mert mivel az én tulajdonom,az jöhet oda,akit én engedek,és amikor én engedem!

2013. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
81%
amúgy egyre több olyan párt ismerek, akik olyan lakásban élnek, ami a lány kizárólagos tuljadona (mert nár megvolt, mire összejöttek, mert ő fizeti a részleteket, mert úgy kapta a szüleitől, stb.) szóval nehogy azt hidd, h ez olyan ritka dolog...
2013. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy még ha ők is vennék az ingatlant, akkor sem lenne illő tőlük, hogy váratlanul beállítsanak. Ez a privát életetek.

Persze ez nagyban a meglévő viszonyotoktól is függ.

Ha belefér, akkor nincs gond.

Nekem beállítottak már így a saját lakásomba.

A szitu a következő volt:

Épp vásárolni indultunk szombat délelőtt.

Már lett voltunk a parkolóban.

A párom fütyülést hallott. (ez utólag derült ki) És elindult a házunk elé. Hát após ott állt, és jópofa dolognak tartotta, hogy a mobil telefon, vagy a kapucsengő megnyomása helyett, a gyerekkori közös fütykoncertet adja elő.

A gond ezzel csak az, hogy szemközt van egy mások ház is , és minden zaj baromira visszhangzik.

Hát én azt mondtam, hogy nem indulunk vissza, ha nem gond vendégül látni őket, mert elég váratlan a látogatásuk, és épp menni készültünk.

Párom szerint bunkó voltam.

Én????? Azóta is szálka az eset a szememben.

2013. ápr. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
41%

28-as vagyok.

Párom szerint akkor jönnek amikor akarnak, oda, ahol ő lakik.

Ez még hab volt a tortán.

Kvázi le van tojva, hogy én épp fürdök, tanulnom kell, vagy bármit csinálok. Köteles vagyok vendégül látni őket.

Érdekes hozzáállás. Mégegyszer mondom, úgy hogy ő költözött hozzám.

2013. ápr. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
64%

28-as


Exem játszotta el ugyanezt,szüli a nyakunkra jártak,akkor is amikor meló mellett készültem államvizsgára,nyelvvizsgára,kellett volna a nyugi.

Nem értette,hogy miért mondom,hogy szritkozzunk már legalább heti 1 napra,és szóljanak előre.

De megértette amikor anyámékat megkértem,hogy állitsanak már be változó időpontokban,mindig a legalkalmatlanabb időpontban (focimeccs,határidős melója és hasonlók)

2013. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!