Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Váratlanul anyós és após...

Váratlanul anyós és após jelölt beugorhatna hozzátok a pároddal nem közös saját lakásotokba?

Figyelt kérdés
Nem tervezünk házasságot és közös lakásvételt sem.

2013. ápr. 3. 10:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Váratlanul nem szoktak jönni. Mindig telefonálnak.
2013. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén szólva én egy szörnyen zárkózott ember vagyok, de nevetőgörcsöt kaptam a házirendedtől.

Ha nem életk együtt a barátoddal akkor értelemszerű hogy anyósék nem jönnek, ha jönnek akkor is csak "időpontra".

Ha együtt éltek, akkor halál mindegy kié a ház, mert ő is ember, neki is vannak jogai.

Olyankor kompromisszumot szokás kötni, nem házirendet kiírni.

Ha ez nem megy, készülj fel rá hogy magadnak fogod vénségedre összespórolni a temetést...


Hogy sajáőt szemszögemből válaszoljak: előzetes megbeszélés után anyósék akkor jönnek amikor akarnak, amennyiben nem alkalmatlan az időpont.

Ha már itt vannak azt csinálnak amit akarnak, amíg nem tesznek vérremenő dolgot.

Ha már zavarnak, vagyok annyira intelligens hogy finoman kitegyem őket.

Bár a lakás albérlet, az én nevemre vettük ki. Most minden vitánál lobogtassam a szerződést?

2013. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 zabmester ***** válasza:

Nem az enyém a lakás, ahol élünk, de én vettem ki, a párom költözött ide. De akár közös lenne, akár nem, én sem örülnék neki, ha váratlanul bárki beállítana. Mondjuk nem is kell hetekre előre bejelentkezni. De ha a párom szülei szeretnének jönni hozzánk, akkor felhívnak, hogy a héten, vagy a következő héten nekünk mikor jó, és megbeszéljük.

Amúgy a szüleim is úgyanígy bejelentkeznek. Mondjuk ők szoktak néha idetelefonálni, hogy pillanatnyilag van-e otthon valaki, mert ha igen, akkor felugranának, de akkor nem "csak úgy" jönnek, hanem hoznak valamit nekünk, vagy az unokájuknak, csak felugranak vele, és már mennek is. De mondjuk nekik nyugodtan mondhatjuk azt, hogy most pont nem érünk rá, nincs belőle sértődés.

2013. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%

Én szintén kissé zárkózott, Nem tudom elképzelni azt a lelkiállapotot, amikor valaki csak a küszöbömön állva tuda először tudatni velünk az érkezését. ettől én teljesen lefagyok, sajnálom, merev és rugalmatlan vagyok, nem szeretem az ilyet. ha az utcából hív, már rendben van, de ez a csengetnek és valaki már benn is van a lakásomban, számomra feldolgozhatatlan. a saját édesanyámhoz nem megyek így, bejelentés nélkül.


amit viszint te jónak tartasz, az már nekem is rigid,merev: 1 és 2 óra között, előre egyeztetett napon és nem illik 2-nél tovább maradni, na meg az 5 hétre előre tervezett programrend...


azért ez már túlzás!

2013. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sem kéne olyan barátnő,mint az említett hölgy.....szerintem már mániákus,rendszer szerint jöhetnek hozzá az emberek.....


Hát veled nem lehet könnyű,ha már most eldöntötted hogy az a Te lakásod,oda az jöhet aki neked szimpatikus,jogod van eldönteni,mert az a Te pénzedből lett megvásárolva....

2013. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Telefonálni telefonálni kéne,ez eddig oké....

Bár én úgy érzem,hogy tök mindegy hogy telefonálnak e,először legyenek neked szimpatikusak,jelentkezzenek be nálad egy héttel előtte,aztán talán elmehetnek,és találkozhatnak a saját fiúkkal,a TE lakásodban.....


Nem biztos hogy tetszik a stílusod,de ez magánügy,de fix nem vagy komplett,ez biztos!

2013. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Hozzám mindeki akkor jön amikor szeretne ... sőt, szerintem az a kérdező szerint biztos hogy beteges, de még örülök is neki :D
2013. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Felőlem be. Maximum égne a pofám a kupi miatt, amit néha tartok :)
2013. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
A család bármelyik tagja jöhet nyugodtan.Apuék sosem,anyósék telefonálnak előtte,de ezt is csak azért mert megkértem őket,igy van időm rendbetenni a házat és valami sütit összedobni hogy megkinálhassam őket.Van hogy váratlanul beállitanak,akkor kicsit kupi van de úgy veszem észre megértőek.
2013. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

ne haragudj de nekem ilyen pàr nem kellene mint te!

kivàncsi lennék mennyire szeretnek téged az emberek.

szàmomra nagyon furcsa vagy!

2013. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!