Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bajban van egy szívemhez...

Bajban van egy szívemhez közel álló ember. Sok pénz kihúzhatná a bajból, de ennyi pénzem sincs. Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Az illető kapott ma egy levelet a Bíróságtól, hogy nem fizetett be x összeget, és azt le kell ülnie.

A levél kelte március 22., viszont a postás csak ma hozta, a borítékon tegnapi dátum volt.

Se egy dátum vagy bármi pontosabb infó, hogy mikor kéne "bevonulnia", vagy mennyi ideje lenne a pénzt összeszedni.

Nekem nincs ennyi pénzem, és nem is tudok ennyit összeszedni.

Az illető csak rám számíthat, én jelentem neki a családját, meg az 5 éves kisfia... :/

Bármiféle tanács hasznos lenne.

A bunkó válaszoktól kíméljetek, köszönöm.


N22


2013. ápr. 4. 14:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

22 évesen semmit nem tudsz érte ez az ő dolga. Pénzed nincs leülni nem ülheted le helyette...

Menjen el egy ügyvédhez ő tud neki segíteni te nem.

2013. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem vehet fel személyi kölcsönt...
2013. ápr. 4. 22:31
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál, hogy mennyire áll közel hozzád.


Azért kérdeztem, mert mi van, ha csak arra akar használni téged, hogy kölcsönt vegyél fel neki? Bízol benne annyira, hogy 100%-ra tudd, ez nem így van? Te ismered az eddigi ügyeinek minden apró részletét?

2013. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!