Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a feleségem, mit...

Megcsaltam a feleségem, mit tegyek, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Egy ideje elhidegültünk már egymástól, nincs meg az a gyengédség, ami a kapcsolatunk elején. Boldogtalan voltam és találkoztam valakivel, akitől megkaptam azt, amit otthon nem. Titkolóztam, hazudoztam és lebuktam.

Átgondoltam mindent és nem akarom elhagyni a családomat, a 4 éves kislányomat és a feleségemet. Dolgozni akarok azon, hogy újra jól működjön. A feleségem nem zavart el, de nagyon ki van borulva.

Kérlek segítsetek, hogyan győzzem meg, hogy fontos nekem? Mit tegyek?

Olyanok írjanak, akik már voltak hasonló helyzetben, nem szeretném, ha véleményeznétek engem, azt hogy aljas voltam nagyon jól tudom.


2013. ápr. 5. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam lenyelni. Eltelt két hét, és utána pakoltam össze. Fel kellett fognom, hogy mint embert és mint nőt is megalázott a párom, ennyi hosszú év után. Nem tudtam volna soha többé bízni benne. Remélem, hogy nálatok van még remény. Én nagyon-nagyon sok beszélgetést, és ha mindketten nyitottak vagytok rá, pszichológus vezette párterápiát javasolnék. Hátha van még mit megmenteni. N29
2013. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Legalább ne buktál volna le.Tudod mit érezhet most??? El sem bírod képzelni...Az egy dolog,hogy megbocsátott,de a bizalmát soha nem fogod tudni vissza szerezni.Én majdnem ebbe vagyok....tudom mit érez,sőt még rosszabb mert,ti házasok vagytok gyerekkel.

Az idő,idő! Most rajtad a sor,hogy bizonyíts sokat és még többet.Ne vár,hogy túl legyen rajta hetek alatt,mert nem fog menni.És ha néha néha csipkelődik a hazudozásod miatt,ne neked álljon feljebb!

2013. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A megbocsátáshoz, felejtéshez évek is kellenek.Sokáig nem bírtam végignézni egy filmet, amiben megcsaltak valakit,nem bírtam, ha ezzel viccelődtek, vagy emlegettek valakit ezzel kapcsolatban.Kellemetlen,és fájdalmas volt minden, ami eszembe juttatta.

Hordozd a tenyereden,és nézd el neki, ha felemlegeti néha,mert ha nem bukik ki néha az emberből a fájdalom, megfullad.

2013. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Gábor45 válasza:
42%

Szia.

Én megértem,hogy probléma van nálatok de nem értem a kérdést.Szerintem mindketten elrontottatok valamit amúgy ez az egész nem történt volna.Az elhidegülés nagy probléma mert befásultok tőle.Az tény nem kellett volna hazudni de ez nem csak a te hibád.Nem csak neked kell meggyőznöd,hogy szereted hanem neki is hogy szeret téged,mert ugye valamiért tetted amit tettél.Ne ostorozd magadat mert ez kettőtök hibája csak a hunyóra könnyű ráhúzni a vizes lepedőt...üljetek le és beszéljétek meg.

Voltam hasonló helyzetben a párommal és mi inteligensen rá tudtunk világítani arra ki mit rontott el és megpróbáltunk változtatni rajta,13 éve együtt vagyunk.

2013. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!