Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem külföldön kapott...

Férjem külföldön kapott munkát,6 éve élünk együtt. Vajon kibírja a kapcsolatunk, hogy csak 2-3 havonta találkozunk?

Figyelt kérdés

Persze, tudom én, hogy ezt csak mi tudhatjuk, és azt gondolom kibírható, hiszen éppen azért megy ki, hogy 1-ről a 2-re jussunk, építkezhessünk, stb.. Gyerekek nincsenek éppen az anyagiak miatt. Nekem nagyszerű munkahelyem van itthon, nem szívesen hagynám itt egy átmeneti külföldi munka miatt.


Akiknek van tapasztalata erről, szívesen olvasnám!



2013. ápr. 7. 10:45
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Nekem a párom, akivel akkor 4 éve voltunk már együtt kiment egy évre, mi kb 1-2 havonta találkoztunk. Gondoltam, hogy nem lesz könnyű, de arra nem számítottam, hogy amikor megemlítem, akkor lépten-nyomon úgy néznek rám, mint egy cafkára, aki már most megcsalta a párját :S Na meg mindig a szokásos vége lesz a kapcsolatnak, miért nem mész ki vele, stb. (anyagiak+tanulmányi okok miatt nem tudtam menni szintén)

Érdekes módon a más országokból érkező haverjainál fel se merült, hogy vége lenne a kapcsolatnak 1 év külföld miatt...

Szóval nekem a legnehezebb feladat ezeknek a kendőzetlen negatív hozzászólásoknak az elviselése volt. Persze nagyon nehéz, és minden kapcsolat más de mi simán kibírtuk harmadik fél közbelépése nélkül. Sokat segít, ha van támogató baráti köröd, és persze ott a skype meg a telefon is :) Az mondjuk igaz, hogy könnyebb félreérteni egymást az interneten, úgyhogy azért jobb ha nem sértődik meg az ember túl korán ;)

2014. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2016. jan. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!