Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? Már...

Mit csináljak anyámmal? Már eléggé idegesít.

Figyelt kérdés
állandóan beáll mögém mikor gépezek,és csak les.Ilyenkor mndig abbahagyom amit épp csináltam,át kattintok máshova,ahol csak vagyok. Mikor kérdezem tőle normálisan h mi van? akkor meg anynit mond h semmi,és tovább nézi mit csinálok. Néha szolok neki h meddig maradsz? olyankor én vagyok a bunkó flegma,akitől el kéne venni a gépet. meg az is idegesít mikor a tv elött eszek a szobába,bejön és csak van,meg kérdezgeti h mi vfan a másik csatornán. Mondom neki nem tom,nézd meg. Aztán váűr,mikor rákérdezek h mi van? akkor idegesen közli h arra vártam h átkapcsolsz! De neki is van tv-je,ne engem zaklasson ilyen hülyeséggel
2009. szept. 22. 12:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
meg tudlak érteni, velem is ez van .... és nem azért amiért a kedves válaszolók mondták! azért mert les hogy mikor mibe köthessen bele! úú de ezt nem tom megfogalmazni .. idegesítő nagyon,tudom!
2009. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
már megint csinálja! meg itt olvasok,és ő meg az én szobámba jön be telefonálni... minek? itt állt mögöttem és telefonált. ez most mire jó? csak én nem tudom egy baszott levelet megirni! megjegyzem senki nincs ithon csak ő meg én
2009. szept. 25. 10:37
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan ez a f****ág van nálunk is. Szerintem a számítógép mindenkinek az egyik magánügye, ezt azért képtelen felfogni a harmincon felüliek többsége, mert nem tudják, hogy eszik-e vagy isszák. Olyan, mintha a naplódat olvasná, vagy a wc-re is együtt akarna ülni veled. Bunkóság, és kész.
2009. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

14.49:a számítógéped,majd akkor lesz a magánügyed,ha te veszed meg az általad keresett pénzből.

Ameddig otthon élsz anyád nyakán,addig kicsiló f.in.g.vagy,ha tetszik ha nem:-)))))

2009. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is ezt a helyzetet nem kell átélnem mert anyám szó szerint nem is foglakozik velem!
2009. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Szia!Tudod, most még idegesít!De ha majd nem lessz már az életedben,az élők közt,akkor jusson majd eszedbe, hogy mit írtál.Nem lessz aki bevigye a kaját, nem lessz aki figyeli minden lépésed, nem lessz aki megsimogassa a fejed,még akkor is ha rosszul szoltál!Majd ha senki sem nyit rád ajtót,senki nem áll mögötted,akkor elégedett leszel?Ha ennyire idegesít, akkor talán beszélned kellene vele, vagy nagyjábol elmondani,hogy mit is a bajod vele! Egy anya mindig szereti tudni mi folyik csemetéje körűl!Sajnálom szegény anyádat!Ha életében nem becsülöd meg, akkor később már csak a bűntudatod marad(ha van)!
2009. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

Engem is idegesítene, de megtudnám vele beszélni!

A számítógép tényleg magánügy.. nem illik beleolvasni más levelébe akár elektronikus akár kézzel írott!

És akár ők vették vagy te magad.. sincs közük hozzá!

Neked vették.. olyan mintha visszakérnéd az ajándékot..


Beszélgess vele többet! Nem olyan jó ám unatkozni egy anyának.. menj vele vásárolni vagy küld el a barátaihoz.. :)


Elég szélsőséges válaszokat adnak.. "ha majd nem él.." hát szerintem ezekre ne figyelj.. attól hogy valaki meghal, vagy meghalt sem tehet/tehetett meg bármit!

És előbb utóbb én is és ti is meghaltok.. nem sajnálni kell hanem elfogadni a halált.. hozzátartozik az élethez.. nem sírni kell hanem emlékezni.. és ha nincs összetűzés akkor nincsenek szép pillanatok sem amikor kibékültök.. :)

2009. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
*visszakérnék
2009. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell mindent lenyelni másoktól csak azért, mert nem fognak örökké élni.
2009. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
8%

Véletlenül nem serdülsz? Ha lecsengnek a hormonok és anya leszel, hirtelen nagyon megszereted, mert megérted, hogy az élete vagy. Addig próbáld elképzelni, mennyire szeret, nyelj egy nagyot és finoman tessékeld el.

Persze a tv és számítógép mellett rá is szánsz időt, azt írod. Helyes.

2009. szept. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!