Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? Már...

Mit csináljak anyámmal? Már eléggé idegesít.

Figyelt kérdés
állandóan beáll mögém mikor gépezek,és csak les.Ilyenkor mndig abbahagyom amit épp csináltam,át kattintok máshova,ahol csak vagyok. Mikor kérdezem tőle normálisan h mi van? akkor meg anynit mond h semmi,és tovább nézi mit csinálok. Néha szolok neki h meddig maradsz? olyankor én vagyok a bunkó flegma,akitől el kéne venni a gépet. meg az is idegesít mikor a tv elött eszek a szobába,bejön és csak van,meg kérdezgeti h mi vfan a másik csatornán. Mondom neki nem tom,nézd meg. Aztán váűr,mikor rákérdezek h mi van? akkor idegesen közli h arra vártam h átkapcsolsz! De neki is van tv-je,ne engem zaklasson ilyen hülyeséggel
2009. szept. 22. 12:45
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

már 20 éves vagyok,dolgozok is.rendesen adok le a fizumból,az internetet pluszban én fizetem,szóval gáz... elköltözni meg még nem szeretnék,meg nem ilyen hülyeség miatt.

Este mikor msn -n beszéltem egy barátnőmmel,akkor se tudtam neki semmit irni,mert kérdezte kivel beszélek,mondtam kivel,és itt állt és várta meg nézte h én mit irok,mert azt a csajt ő is ismeri és kiváncsi volt. Én se olvasom el az ő leveleit,vagy sms-it... nem tudom mit csináljak vele. ha szólok finoman akkor ordítozik h a gép így meg úgy... ki kellene vágni,stb...

2009. szept. 26. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!