Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti képesetek lennétek zsarolni...

Ti képesetek lennétek zsarolni a gyereketeket hogy ha válás után keveset van veletek nem ad több pénzt? Más is így gondolkodik?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, apám hagyta ott anyámat egy másik nőért. A gond az, hogy anyámnak nincs elég pénze, apám amit ad az nem sok (40ezer, anyámnak meg szinte minimálbére van) Eddig adott normálisan pénzt, most kezdte ezt el, mondván nem érdemlem meg, hogy többet adjon mert "sz.rok a fejére" Tényleg nincs kedvem vele lenni, annyira nem bírom mostanában, állandóan cseszeget. Ettől függetlenül a GYEREKE vagyok szerintem kellene hogy támogasson. Most az, hogy nincs valami jó kapcsolatunk az mindegy szerintem.
2013. ápr. 8. 21:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%

Nem nem mindegy, igaza van ha nem tartasz igény a tanácsára és a kapcsolatra akkor a pénzre se tarts igényt.

Nő létemre mondom.

2013. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%

Ha ennyire durván beszélsz róla, meg igyen bunkón viselkedsz vele, akkor jogos, hogy nem ad neked extrá pénzt.


Elvégre ö az APÁD, és jogos, hogy a szemét gyereket nem támogatja.

2013. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
40 ezer az igen jó gyerektartas. Te meg igen "rossz" gyereke vagy, ha "xarsz a fejére" de a pénz az jol jönne.
2013. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem sok a 40. ezer szerinted akkor éljetek meg nélküle. Hisz ami nem sok az nem számít.
2013. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Most honnan veszed, hogy én szemét vagyok? Miért lennék az, nem is ismersz. Annyi, hogy nekem elég ha kéthetente elmegyek hozzá, többre nem nagyon vágyom. Ő meg kicsit pikkel rám, hogy nem vele maradtam, és azt akarja menjek többször. Régebben tényleg jobb volt a kapcsolatunk, de már más dolgok érdekelnek. Szerintem ez normális dolog!! A másik az, hogy anyámmal jobban kijövök ő nem b.szogat állandóan mindenért.
2013. ápr. 8. 21:53
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Ő meg arra nem vágyik, hogy többet adjon. Persze, hogy nem veszekszel anyukáddal hisz neki megcsinálod amit akar. Gondolkodj már egy kicsit.
2013. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Azt, hogy sz.rok a fejére ő mondta, ezért is tettem idézőjelbe, amúgy ez így nem igaz. Csak nem vagyunk egy hullámhosszon.


Azért nem sok a pénz amit ad, mert nagyon is hiányozna, anyám nem keres jól. Neki meg van pénze bőven. Simán adhatna jóval többet és nekem sem kellene nyomorogni.

2013. ápr. 8. 21:55
 8/32 A kérdező kommentje:
Azért mert anyám normális dolgokat kér. Apám meg állandóan piszkál. Most ebbe mit nem lehet érteni. Anyám megérti hogy már nem vagyok kisgyerek (16vagyok amúgy), míg apám állandóan be akarja osztani az időmet, hova megyek, mit csinálok. Ezt még jó hogy nem hagyom.
2013. ápr. 8. 21:57
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
Tehat anyád hagyja, hogy azt csinálj, amit akarsz. Apad meg nevelne.....
2013. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
Akkor menj el diákmunkára és máris nem fogtok nyomorogni.
2013. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!