Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti képesetek lennétek zsarolni...

Ti képesetek lennétek zsarolni a gyereketeket hogy ha válás után keveset van veletek nem ad több pénzt? Más is így gondolkodik?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, apám hagyta ott anyámat egy másik nőért. A gond az, hogy anyámnak nincs elég pénze, apám amit ad az nem sok (40ezer, anyámnak meg szinte minimálbére van) Eddig adott normálisan pénzt, most kezdte ezt el, mondván nem érdemlem meg, hogy többet adjon mert "sz.rok a fejére" Tényleg nincs kedvem vele lenni, annyira nem bírom mostanában, állandóan cseszeget. Ettől függetlenül a GYEREKE vagyok szerintem kellene hogy támogasson. Most az, hogy nincs valami jó kapcsolatunk az mindegy szerintem.
2013. ápr. 8. 21:44
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

27-es leirta amit akartam...

Fiatalkorukent eg nem nezik ezt, mert kotelezo adnia a gyerektartast, de utana igenis erdemtelenne valhatsz, jelen esetben jogosan,nem ugy mint itt az egyik 20oneves valaszado...


Amugy ahol dolgoztam 16-18 evesek segitettek ki suli mellett, minden hetvegen, es az iskolai szunetekben. Mindegyikuk ott huzta az igat minden dec 31. Jan 1 husetkor is, csak karacsonykor nem... (Nalunk csqk deleotti melo volt, igy amikor suli volt akkor csak hetvegente tudtak jonni...

Tehat lehet mellett dolgozni...



Azert kvancsi vagyok, ha edesapad minimalbert keresne, mint olyan sokan, hogyanfizetne 10 e nel tobbet es o hogyan elne meg a maradekbol...

150 bol ketten meg lehet elni mint marci hevesen, ha nincs alberlet, mi 85 bol elunk meg ketten(nem azert mert ennyi a fizetesunk, hanem atlagosan ennyit koltunk rezsivel egyutt egy honapban.....

2013. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
58%
Te jô èg, nem elèg 150 egy saját ház mellett? Mi 140-bõl fizetünk csak 60-at bèrleti dìjnak, mit akarsz te enni, homárt hogy "èheztek"? Ès lehet suli mellett dogozni, millióan teszik akiknek tènyleg szüksègük van rá ès a minimálbèr a 90-tõl messze van, mert ha abból lejön az adó marad kb 60.
2013. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!