Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek, hogy a Párotok...

Hogy viselitek, hogy a Párotok nagyon elfoglalt? Nem vagytok néha magányosak?

Figyelt kérdés
A Kedvesem nagyon sokat dolgozik szinte csak este vagyunk együtt. Nagyon rossz mert este már nagyon fáradt. Engem bánt hogy nem sokat vagyunk együtt, nem megyünk el sehova sem, mindig csak a munka.
2013. ápr. 11. 08:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
És Te mit csinálsz amúgy? Dolgozol? Gyereket nevelsz?
2013. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én párom állandóan a nyakamon lóg. Tiszta felüdülés, ha elmegy itthonról:)
2013. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dolgozom.
2013. ápr. 11. 08:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Most akarok újra elkezdeni lovagolni hogy egy kicsit lekössem magam.
2013. ápr. 11. 08:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a hétből 5 napot dolgozom, a maradék 2 szabadnapomon is millió helyre kell mennem, ilyen-olyan órára, bevásárolni, takarítani, főzni stb. Ha itthon vagyok, párom akkor is a szakdolgozatát írja, államvizsgára tanul, beadandókat ír stb. Szóval kevés időnk van együtt. Én mégis úgy vagyok vele, hogy boldog vagyok, hogy megtehettük, hogy összeköltözzünk. Így minden este együtt bújhatunk ágyba, és reggelente együtt ébredhetünk. Ha máskor nem, legalább zuhanyzás vagy vacsi közben tudunk beszélgetni, mert ezeket kivétel nélkül minden este együtt csináljuk, bármennyi más dolgunk legyen is.
2013. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is rosszul viselem sajna. Ha itthon van, későn jár haza a munkából, este 8 körül, akkor már csak sorozatot nézünk, eszünk, alszunk. Ezt is csak azért, mert tudja, hogy igénylem a társaságát. Így viszont a hobbijára nem, vagy alig marad ideje.

Ráadásul kiküldetésekre küldik, most is elutazott, és két hét múlva meg három teljes hétre elmegy. Na azt végképp nagyon utálom. Így este tudunk skypeolni egy kicsit és ennyi. Mindennek tetejébe most olyan hotelben van, ahol nagyon drágán mérik a netet.

Nagyon nem jó így, de egyelőre türelmes vagyok. Amikor elkezdődött ez a móka, akkor megbeszéltük, hogy most vagyunk fiatalok, dolgozzon most sokat, utazzon most sokat, keressen most sokat (egy ilyen háromhetes móka majdnem 100ezer pluszt jelent, szóval anyagilag tényleg megéri). Elnézem, elfogadom.

De ha gyerekünk lesz, akkor fel kell hagynia ezzel, mert olyan gyereket szeretnék nevelni, aki számára az apja nem egy idegen bácsi, aki időnként megjelenik és hoz valami ajándékot külföldről, hanem az, aki mindig mellette van. Szerencsére ezzel ő is egyetért :)

2013. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyenek a szürke hétköznapok. Ő az új családod, régen a szüleiddel éltél ugyanígy.
2013. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nehezen. :( Párom sikeres, állandóan szaladgál, sokszor turnékra jár, én pedig otthon görnyedek a könyv fölött. Nyárára tervezzük az összeköltözést, de akkor sem fogom sokkal többet látni. Mig nem fejezem be az egyetemet és nem találok munkát, addig megpróbálom magam teljesen lekötni a tanulással, barátokkal és különböző programokkal, de ilyenkor mindig rá kell jönnöm, hogy jobban hiányzik,mint azt gondoltam volna.
2013. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindketten nehezen viseljük, de nincs sok választásunk. Így inkább örülünk minden időnek, amit együtt tudunk tölteni.
2013. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem tudjátok magatokat lefoglalni,amíg meg nem jön a párotok? Én annyira tudok örülni,ha néha van egy kis időm olvasni,mert akkor legalább nem sertepertél körülöttem,éreztetve,hogy figyelemre vágyik:D Jó,persze,ha nincs közös program,az meg tudja ölni a kapcsolatot... Nincs 1 db szabadnapja sem? Ha van,akkor azon pótoljátok be az egész heti kimaradást:)
2013. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!