Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek, hogy a Párotok...

Hogy viselitek, hogy a Párotok nagyon elfoglalt? Nem vagytok néha magányosak?

Figyelt kérdés
A Kedvesem nagyon sokat dolgozik szinte csak este vagyunk együtt. Nagyon rossz mert este már nagyon fáradt. Engem bánt hogy nem sokat vagyunk együtt, nem megyünk el sehova sem, mindig csak a munka.
2013. ápr. 11. 08:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem. mi is elég sokat dolgozunk, vannak teendőink. úgy igyekszünk szervezni a napot, h a végén már csak egymásra figyelhessünk.


jelöljetek ki egy olyan napot a héten, amikor nincs más elfoglaltság, nincs munka, csak a közös program, a szánsánj és a heppinessz :D ehhez persze jól kell szervezni a napokat, h legyen 1 olyan, amire nem jut feladat.

ha a párod munkamániás, akkor viszont nem jósolok túl hosszú életet a kapcsolatnak.

2013. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van akinél az is nehezen megoldható sajna. Nálunk ez van: heti 5 nap munka, utána már nem megyünk semerre, mert fáradt. Marad a hétvége. Mindkettőnknek vidéken laknak a szülei, legalább havi 1-2 látogatást elvárnak. Ez 2-3 hétvégét lefed. Nem is igazán pihentető, utazni kell meg máshoz alkalmazkodni... a maradék havi egy hétvégét kellene beosztani, de úgy, hogy külön baráti körünk van, külön hobbink, ezekre is több idő kéne, meg tanulni is kell, meg egymásra is, egyszerűen nem megy. Mondjuk nálunk befigyel az esti egyetem is, tényleg rengeteg.
2013. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!