Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolhából elefánt típusú...

Bolhából elefánt típusú veszekedés, nálatok, hogyan lesz vége, mert most nem tudom, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel tegnap este összeugrottunk. Mondott valamit, amin felháborodtam, aztán szótlanul feküdtünk egymás mellett. Ő tudta, hogy megbántott, de nem kért bocsánatot. A végén leoltottuk a villanyt, majd elég durván belökött az ágy másik felére. Mérgemben felkeltem és a másik szobában aludtam a földön. Ma köszönt, aztán elment.


Tényleg ritkán szoktunk veszekedni, és mindig mindent megoldunk, átbeszélünk stb. De most úgy érzem, lehetett volna benne annyi, hogy megkér ne aludjak a földön...Vagy reggel bocsánatot kérhetett volna. Olyan dühös vagyok. Legszívesebben megölelném, és azt mondanám felejtsük el, de akkor is mérgesít, hogy őt nem zavarta, hogy nem aludtam mellette. Vagy ha zavarta is, akkor sem mondaná...:(


2013. ápr. 11. 10:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
45%

Haver, menekülj a kérdezőtől.:D

Először arrébb lökött, aztán csak arrébb nyomott, végén kiderül te tetted őt odébb.

Sajnáltatás. A földön alszol, de elvárod, hogy utánad menjen könyörögni, hogy ne tedd. Te választottad, ne várd el, hogy utánad menjen.

Amúgy meg tök egyértelmű, hogy te reagálod túl.

De megnyugtatlak, k urva sok nő ilyen. Hisztérika.

2013. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
60%
Azért írtam a másik fontos dolgot, hogy tudni kell csendben maradni. A férfiak nagyon hiúk ebből a szempontból, szeretik, ha úgy mennek a dolgok, ahogy ők akarják. Rá kellett volna hagynod a dolgot, és ne fajult volna eddig. Aztán majd amikor jobb kedve lesz, akkor elmondhattad volna-nyugodtan meg tudtátok volna beszélni. A bökdösődés, földön alvás, már csak hab a tortán, hiszti mindkét oldalról, mert duzzogtatok. De legyél te a felnőttebb, ha vita van. Neked nem kell, hogy leszálljon a lila köd, hagyod, lenyugszik és minden rendben
2013. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Kedves 12!

Nem tudom milyen bajod van. Ha valaki nem hisztérika, akkor én vagyok az. Nem szoktam ok nélkül hisztiket rendezni, türelmes vagyok és megértő.

De engem a férfi, akit szeretek, ne lökdössön, ne "tegyen arrébb" csak mert neki olyanja van.

Ha a párom ment volna le a földre aludni, engem a lelkiismeretem nem hagyott volna aludni, lementem volna hozza, hogy megbeszéljük. Nyílván a férfiak nem így gondolkodnak.

2013. ápr. 11. 11:12
 14/31 anonim ***** válasza:
37%

Most hisztizel.

Nem történt volna ez, ha nem hajtogatod az igazat, ahogy már írtam is fentébb.

A férfiakat nem hatja meg az, hogy lemész a öldre hisztizni, meg duzzogni, mert gyerekes. Azért nem fog bocsánatot kérni, hogy gyerekként viselkedtél. Azért bökött meg, mert mérges volt, nem azért mert agresszív. Néha vegyél vissza a tempóból. Ő a Férfi, te a Nő, meg kell tanulnod kezelni ezeket a dolgokat.

2013. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg az a hab a tortán, vagyis nekem csakis az a bajom, hogy miért kellett lökdösődni. Gyerekes, nem gyerekes, tegnap különösen rosszul esett, nem tudtam tolerálni, inkább aludtam egyedül a földön.


Azért is fura, mert általában mindent megtudunk beszélni, vidámak és kiegyensúlyozottak vagyunk. Fene tudja tegnap mi volt :-S


Köszi a válaszokat :) jó volt kíírni...

2013. ápr. 11. 11:14
 16/31 anonim ***** válasza:
89%
Tudni kell csendben maradni? Nem ám a hiúságon kellene változtatni, nem. Megint a nő a hibás.
2013. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%
12 Egyik embernek sincs joga a másik felett uralkodni és csak azért, mert férfi, még nem kell a kérdezőnek kinyalni a se.ggét és félteni a büszkeségét, hogy jaj szegényt nehogy bántódás érje. Az az igazi férfi, aki beismeri a hibáit. Aki ilyen gyerekes, az nem férfi, hanem egy ugató kiskutya.
2013. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

14!

te még mindig nem érted, hogy nem az a bajom, hogy nem volt igazam, vagy igazam volt-e? Nem érdekel, nem is ez volt a bajom. Az esett rosszul, ahogyan viselkedett velem, nem hajtogattam az igazamat.

Lehet, hogy gyerekes volt a "földre menekülni", de pillanatnyilag dühömben más nem jutott eszembe. Különben is annyira bántott, hogy nem is tudtam volna mellette aludni

2013. ápr. 11. 11:50
 19/31 anonim ***** válasza:
24%

Nem jó jel!

Most feszegeti a határokat.

Ez olyan mint amikor a kölyökkutyák közül egy mindig alul marad és később a győztes lesz a falkavezér.


A lökdösődés és az hogy nem érdekelte hol alszul arra utal, hogy alapvetően elég önző alak, aki a végén komolyabb dolgokban is föléd fog kerekedni.

Rendkívül érzéketlen!

Lesz még majd más gond is

2013. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Látom, le lettem pontozva, pedig én 7éve élek békés házasságban. A férfiak ilyenek, a nők meg olyanok. LEhet itt nyomni a feminista dumát, de a lényeg ettől nem változik. A férfiak szeretik érezni, hogy az ő kezükben van a döntés. És igen, van amikor ezt meg kell nekik adni. Ez nem azt jelenti, hogy uralkodik felettem, meg hogy nem vagyunk egyenragúak, de el kell fogadni, hogy ő férfi és másképp gondolkozik, mint mi nők. Ha ezt megértjük, nem lenne sok ilyen kérdés.

Azért írtam példát, hogy nálunk is volt ilyen, és megtanultam, hogy sokkal egyszerűbb ha úgy irányítom a dolgokat okosan, mintha a férjem tenné. Ez nem azt jelenti hogy hülyének nézném, de a vitából előbb szállok ki, és később nyugodtan meg tudjuk beszélni, anélkül hogy a végén valamelyikőnk a földön aludni. Nem kell a kérdezőt rémisztgetni, hogy a lökdösődés még csak a kezdet, meg ilyen baromságok. Valószínű, hogy 2értelmes emberről van szó és este megbeszélik és összebújnak. A férfi majd bocsánatot kér, hogy durva volt, a nő meg hogy gyerekesen viselkedett (igen, gyerekes az amikor lemész a földre, hiába szerinted nem az)

2013. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!