Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolhából elefánt típusú...

Bolhából elefánt típusú veszekedés, nálatok, hogyan lesz vége, mert most nem tudom, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel tegnap este összeugrottunk. Mondott valamit, amin felháborodtam, aztán szótlanul feküdtünk egymás mellett. Ő tudta, hogy megbántott, de nem kért bocsánatot. A végén leoltottuk a villanyt, majd elég durván belökött az ágy másik felére. Mérgemben felkeltem és a másik szobában aludtam a földön. Ma köszönt, aztán elment.


Tényleg ritkán szoktunk veszekedni, és mindig mindent megoldunk, átbeszélünk stb. De most úgy érzem, lehetett volna benne annyi, hogy megkér ne aludjak a földön...Vagy reggel bocsánatot kérhetett volna. Olyan dühös vagyok. Legszívesebben megölelném, és azt mondanám felejtsük el, de akkor is mérgesít, hogy őt nem zavarta, hogy nem aludtam mellette. Vagy ha zavarta is, akkor sem mondaná...:(


2013. ápr. 11. 10:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"Legszívesebben megölelném, és azt mondanám felejtsük el"


én pontosan ezt szoktam csinálni. :) vagy ő. mikor kinek száll el előbb a haragja. de mindenképpen elalvás előtt!

2013. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!