Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolhából elefánt típusú...

Bolhából elefánt típusú veszekedés, nálatok, hogyan lesz vége, mert most nem tudom, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel tegnap este összeugrottunk. Mondott valamit, amin felháborodtam, aztán szótlanul feküdtünk egymás mellett. Ő tudta, hogy megbántott, de nem kért bocsánatot. A végén leoltottuk a villanyt, majd elég durván belökött az ágy másik felére. Mérgemben felkeltem és a másik szobában aludtam a földön. Ma köszönt, aztán elment.


Tényleg ritkán szoktunk veszekedni, és mindig mindent megoldunk, átbeszélünk stb. De most úgy érzem, lehetett volna benne annyi, hogy megkér ne aludjak a földön...Vagy reggel bocsánatot kérhetett volna. Olyan dühös vagyok. Legszívesebben megölelném, és azt mondanám felejtsük el, de akkor is mérgesít, hogy őt nem zavarta, hogy nem aludtam mellette. Vagy ha zavarta is, akkor sem mondaná...:(


2013. ápr. 11. 10:17
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

"igen, gyerekes az amikor lemész a földre, hiába szerinted nem az)"--pontosan azt írtam, hogy lehet, hogy részemről gyerekes volt a döntés, de per pillanat jobb nem jutott eszembe...:)



Egyébként egyáltalán nem sikerül ilyen dolgokkal rémisztgetni, hogy majd felémkerekedik a párom. A kapcsolatunkban egyenrangúak vagyunk, kompromisszumokat kötünk, közös döntéseink vannak, az életfelfogásunk ugyanaz. Mindkettőnknek segítőszakmája van, tehát távol áll tőlünk az agresszió és az ilyesmi...

6 éve vagyunk együtt, és eddig sosem ütött meg, nem látta ezt otthon, úgyhogy ez után sem fog bántani, abszolút nem az a fajta. Sőt, az emberek néha megszokták kérdezni, hogy a párom mindig hallgat rám és azt teszi amit mondok? Kedves és aranyos alapvetően...Ezért is furcsa a tegnap este.

2013. ápr. 11. 12:29
 22/31 anonim ***** válasza:
50%

Azért kíváncsi lennék én arra a "lökdösődésre".

Lehet nem vagy hisztérika, de ebből nagyon úgy jön le, sajnálom.

Nők, ne célozgassatok, pofázzatok. Ha lemenekülsz a földre aludni, ne várd el, hogy utánad rohanjon. Senki nem mondta, feküdj oda. Tipikuson megkérdezzük mi a baj, semmi a válasz, aztán meg mi vagyunk a bunkók, hogy lesz arunk titeket. Istenem, miket kell átélni a férfiaknak a nők hiúsága miatt.

2013. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

20-as, ez hülyeség.

Nem nemektől hanem az emberek személyiségétől függ a dolog.

Az én férjem pl. az Istennek nem hajlandó felvenni a nadrágot, pedig ő sem hajlandó semmiért bocsánatot kérni. Nem a férfiúi büszkesége miatt, hanem mert tutyimutyi.

Inkább kimegy és elmosogat, csak nehogy újra szóba kerüljön a dolog amin összekaptunk...


Kérdező, ennyire nem kell kiakadni azért. Lökdösődött, lökdösődött, valószínűleg bántotta valami más is.

Rossz utat választottál, akkor kellett volna átbeszélni a problémát. Én akkor ráztam volna fel hogy akkor tisztázzuk a dolgot.

Egyébként pedig a férjem is csinált ilyet hogy átvonult a másik szobába és ott aludt, ráhagytam. Később ki is derült hogy csak elaludt a tévé előtt, így megspóroltam hogy meghunyászkodjak egy olyan dologban amiben nekem volt igazam :)


Így utólag pedig már teljesen felesleges kattogni az egészen. Ő is emberből van, éppen ahogy te. Ugyanúgy vannak rossz percei és rossz döntései.

2013. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Igazatok van egyébként, látom most már, sőt tudom, de még mindig nem érzem :D


No de ez legyen a legnagyobb bajunk...:)


Köszi mindenkinek

2013. ápr. 11. 13:36
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom...én mindig mindent meg akarok beszélni,és ha nem tetszik valami, azt szóvà teszem így vagy úgy!
2013. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

az egyik legrosszabb amit egy nő elkövethet h nem beszél hanem agyal h a pasinak mit kellene tennie,aztán vár,de nem történik meg ezért begurul. nőtársak: a pasik a konkrétumokat értik. felhivod,megmondod. nem szemre hánysz,főleg nem olyanért amiről nem is tehet,csak mert te szerinted ezt meg azt kellett volna tennie,az korent sincs úgy szerinte. szóval: hivd fel,és mond meg neki: nekem rosszul esett és szerintem bunkóság volt h meglöktél,és az is h utána hagytál a földön aludni. azt mond amit te érzel ne támadd be,ne akard megmondani neki h mit kéne gondolnia-éreznie


ne kombinálj,ne agyalj,ne gyárts teóriákat és ne irj forgatókönyvet. főleg mert sanszos h a pasi már arra sem emlékszik mi a fene is bajod! mert ők másképp működnek.

2013. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


tényleg egy abszurd semmiség, amiben nem értettünk egyet. Én így szoktam, Ő úgy. Nem is fontos, tényleg."


Jót nevettem a dolgon. De azért elmondom neked, hogy nálunk ez még 50-en túl is így van..."én így szoktam, ő meg úgy szokta"

2013. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal a válaszolóval,aki az asszertív kommunikációt javasolta.Tehát felhívod,és elmondod neki konkrétan,Neked mi esett rosszul,mi a bajod,mi bánt.Nem támadsz,felemlegetsz,bántasz,vádolsz,stb.,hanem tényszerűen közlöd,mi a pálya.Aztán bocsánatot kérsz,mert gyerekes voltál,ő meg azért,mert lökdösött és a végén érdektelenül viselkedett.
2013. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Na,sikerült megbeszélni?:)
2013. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Bence_ ***** válasza:

20-asnak igaza van.

Párodnak mondd el, hogy mi bántott tegnap.

Ha ezt megérti, mivel szeret ezért bocsánatot kérni.

Igen egyenrangúak vagytok, de nem egyformák.

Ezért kell megismeri a másik nemet, hogy tudd mikor "illik" neked engednek és néha mikor "illik" a másiknak engednie.

2013. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!