Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért zavar pár...

Szerintetek miért zavar pár embert az hogy megváltoztam (külsoleg)?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,az alapsuli alatt tényleg nem néztem jól ki úgy értsétek :szemüveg, ducibb is voltam, nem divatos ruhák, béna haj.Szóval ilyen tipikus lúzer típus, nem érdekelt a külsom.És rengeteget is bántottak.Aztán ahogy középsuliba kerültem elkezdtem adni magamra, sportoltam, lefogytam,kontaktlencse , rendes ruhák,smink,szolizni kezdtem.itt már senki nem csúfolt.1 éve végeztem,most modellként/hostessként dolgozom.De néha szoktam kapni olyan gyulölködo leveleket emailben amiben az áll hogy hiaba teszem magam ugyanolyan ronda maradok mint voltam anno meg ilyesmi.Nem értem az embereket miert zavarja ha valaki elkezd adni magara? Most örökké olyannak kellett volna maeadnom?
2013. márc. 26. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
irigység...
2013. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Irigyek, mert nem tudják elviselni, hogy te többre vitted, mint ők. :) Remélem nem fordult meg a fejedben, hogy feladod. Mutasd meg, hogy jobb vagy. Jobb ezekre a levelekre nem válaszolni. :)
2013. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Egy percig se foglalkozz ezekkel az emberekkel. Az életedet úgy sem tudják befolyásolni. Régen sajnos én vissza szóltam, de rájöttem, hogy az ilyen embereknek valami lelki problémájuk van, és ezt úgy vezetik le, hogy másokat megaláznak, mert ettől úgy érzik, hogy nekik jobb életük van. Nem kell figyelembe venni őket.

A másik meg teljesen mindegy hogy nézel ki, a lényeg, hogy Te jól érezd magad a saját bőrödben:) Ha boldog vagy az új külsővel, akkor az úgy jó. Az, hogy sokan támadnak emiatt, az csak azért van, mert a saját problémáikat, aggályaikat így palástolják tudat alatt. 22L

2013. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz velük, csakis az az oka, hogy fáj nekik, hogy megtaláltad az utadat.
2013. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Irigység. :)

Nem kell velük foglalkozni. Én is hasonlóan jártam...

Általánosban megmondta az egyik osztálytársam, hogy ilyen ronda lányt ő még nem látott és szűzen fogok meghalni.

Két éve volt osztálytalálkozónk, előtte pár nappal beszélgettünk interneten, ilyen konferenciabeszélgetés volt. Az említett srác is ott volt, és semmi mást nem szólt a beszélgetéshez, csak hogy mennyire sajnálja, hogy van barátom, mert hát ő most igazán bepróbálkozna. :D

Általánosban sem öltöztem igénytelenül, csak nem érdekelt a külsőm. Legyen kényelmes, ne legyen szakadt. Persze nem mackó nadrágban jártam, de nem divatoltam. Lapos voltam, mert ilyen alkatot örököltem. Most 21 éves vagyok, nőtt a mellem, formásodtam, alakultam. Saját keresetem van, divatosabb ruhákat veszek. A párom fotós, így rengeteg modell képem van. Két hetente járok fodrászhoz, sminkelem magam, szolizok. Nő lettem.

Több volt osztálytársam hátam mögötti véleményét visszahallottam már... csak sajnálni tudom őket, hogy ennyi idejük van, hogy velem foglalkozzanak. :)

Csak ennyit szoktam mondani ilyenkor: "Megtisztel az irigységed, de nem tudom viszonozni."

Élvezd, hogy jó nő vagy! Xtina szerint nőnek lenni jó, jó nőnek lenni meg pláne! :)

2013. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok :) Nem fogok törodni veluk :)
2013. márc. 26. 22:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem gonosz ember vagy, és arra céloznak, hogy szépítheted a külsőd, ha belül ronda vagy.


Gonosz vagy?

2013. márc. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok gonosz.Es veluk evek ota nem talalkoztam, biztos nem a belsom miatt mondjak
2013. márc. 27. 00:55
 9/13 Missi_Key ***** válasza:
100%
egyrészt irigyek, másrészt már megszokták hogy vagy ők vagy mások bánthatnak (írtad h sokat bántottak a külsőddel) már nincs meg az örömük, de szeretnék megtartani a felsőbbrendű pozíciójukat...
2013. márc. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert zavarja őket, hogy te tettél magadért, ők meg arra se képesek. A külső pont egy olyan dolog, amin lehet javItani, csak sokan lusták, ezért könnyebb a másikat szapulni. Egyszer dolgoztam nagyon sokat, este mentünk Horvátba, megálltunk egy kútnál, a wc-ben csodás neon fény volt, ami egyébként is nagyon jól áll+még fáradt is voltam, kedves barátnő rögtön megjegyezte, hogy, aki nappal szép, legyen este is. Nem akartam mondani neki, hogy abban a fényben mindenki borzasztóan nézett ki.
2013. márc. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!