Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek is napi kontaktb...

A ti férjetek is napi kontaktban van a haverjaival (akik egyben kollegái is)?

Figyelt kérdés
Férjemrôl van szò.:) szinte minden nap velük van, én pedig itthon a kislànnyal. Jò apa nagyon, de szerintem kicsit ùj még neki a helyzet. Hogyan segíthetnék neki? Szeretném, ha többet lenne velünk!

2013. ápr. 12. 17:50
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen, kedves utolsó!

Beszéltem vele, mondtam neki, hogy egyedül nehéz, teljes mértékig megértem, kikérdeztem az érzéseiről is, sokszor besokall ő is, de én is, és én nem léphetek csak úgy ki sehovà. Ez nem egy-két beszélgetés lesz, kompromisszumokat kell keresnünk!

2013. ápr. 29. 10:58
 22/22 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, MINDENKIT próbára tesz a gyerek érkezése!!!


Érdemes beépíteni egy bébiszittert heti egy-két alkalomra, hogy kiszabaduljatok. Ha megvan mindenkinek a pihenőideje, boldog szülők tudtok lenni, ez a legfontosabb!!!

És csak kettesben is kell idő, gyerek nélkül!

És kinek-kinek egyedül vagy barátokkal.


Ha kiegyensúlyozottak maradtok, minden OK, de ha elkezded (főleg Te) feláldozni magad, egy nagyon egészségtelen lelkiállapot alakul ki a családban...


Ő pedig családapa, családfő. Keresnie kell ennek az útját, hogy hogyan válhat azzá. A legnehezebb lépés az életben...


Szeretettel javaslom, hogy családterápiás szakember segítségét kérjétek, sokszorosan megéri! Most helyezitek el a családi alapokat, erre épülnek a következő évek, érdemes jól csinálni (és hát valljuk be, egyedül nagyon nehéz)...


Minden jót Nektek!

2013. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!