Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek is napi kontaktb...

A ti férjetek is napi kontaktban van a haverjaival (akik egyben kollegái is)?

Figyelt kérdés
Férjemrôl van szò.:) szinte minden nap velük van, én pedig itthon a kislànnyal. Jò apa nagyon, de szerintem kicsit ùj még neki a helyzet. Hogyan segíthetnék neki? Szeretném, ha többet lenne velünk!

2013. ápr. 12. 17:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%

Én férj vagyok, de ezt a tróger hozzáállás még nekem is sok :)

Én kb. 2 havonta járok el itthonról egy-egy estére, de csak akkor, ha anyósom nálunk van, akkor sem hagyom a családot egyedül. Hétvégente megiszok 1-2 sört a kocsmában délután, de ha hiszitek, ha nem, a kislányokat is viszem magammal, dumcsizunk közben.

2013. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha valaki eljárhatna néha az pont hogy te vagy. Kezdj el te is eljárni, mert rád férne néha.
2013. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

:)))) aranyos!:))) engem is vitt apum, almaleveztem, és bàmêszkodtam:))

Egyébként csalàdfônek, férjnek kitûnö, nagyon-nahyon szeretem, ezt leszàmítva. Elôtte is jàrt el, de nem a kezdetektôl, ez kb ott kezdôdött, amikor teherbe estem (mindketten akartuk a babàt, fôleg ô, ên òdzkodtam tôle, Ô azt mondta, megoldjuk, nem lesz semmi baj), sejtettem, hogy nem fog vàltozni, de valahol azért reméltem, hogy mégis. Vàrjak, hogy beleràzòdjon és hagyjam, vagy fogjam meg? Nem ilyen tipusnak ismertem meg.

2013. ápr. 17. 16:16
 14/22 anonim ***** válasza:
Fogd meg minél előbb, mert ez így nem járja.
2013. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Muszàly! Most is, valami macskalêtràt bütyköl....nekem meg nincs 5 percem magamra.
2013. ápr. 17. 18:21
 16/22 anonim ***** válasza:
Most még mosolygós vagy kérdező. Pár év múlva gyere vissza.
2013. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ez inkàbb szarkasztikus mosoly. Nem akarok betegesnek tûnni, de mintha minden, még az a macska is fontosabb lenne, mint mi....
2013. ápr. 17. 19:11
 18/22 A kérdező kommentje:
Most is lenn van és azzal a sz@rral kinlodik...kellett ez nekem...
2013. ápr. 17. 19:17
 19/22 anonim ***** válasza:
vedd ki a munkából:-D
2013. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy nem Te vagy az első kisgyerekes anyuka, akitől ezt hallom...

A férjednek, ha vele beszélnék, szeretettel ajánlanám, hogy nézzen szembe az érzéseivel... Azt hitte, hogy nagyon akarta a babát, most meg menekül... Mert nem más ez, mint menekülés. Ha járna önismereti pszichodráma csoportba, ezzel behúzhatná a székét: „Miért menekülök a családomtól, a kisbabámtól?” Fura dolgok vannak az emberben, egymásnak teljesen ellentmondó érzések. Lehet, a saját apukájával való feldolgozatlan kapcsolat szól most bele az ő apaságába, nem tudom. Foglalkoznia kellene ezzel.


- Abban nem hiszek, hogy a nő a felnőtt és az anyja a férjének, hogy „hagyja” bulizni, amennyit akar.

- Abban sem hiszek, hogy a nőnek kell „megfognia” a férjét, mint egy gyereket, és ránevelni az apaságra.

Abban hiszek, hogy két felnőtt ember egyenrangú kapcsolatáról van szó, ahol mindenkinek felelősséget kell vállalnia.


Te nagy szeretettel és épp nem ingerült pillanatodban mindenképp jelezz neki vissza, hogy Te mit élsz meg (tudod, én-közlésben): „Tudod, én egész nap itt vagyok bezárva a babával, gyakorlatilag leépül minden kapcsolatom, alig várom, hogy haza gyere, és együtt legyünk, vagy hetente egyszer te vigyázz a babára, és én mehessek el. De úgy érzem, hogy nem sietsz haza, sőt szívesebben vagy másokkal. Engem ez bánt, nagyon egyedül vagyok. Kérlek, hogy beszéljük meg, kinek mennyi szabadidőre van igénye, mennyi családi időre, egyezzünk meg, és próbáljuk ezt biztosítani egymásnak.”

2013. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!