Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni. Mit tegyek?

Nem bírom elviselni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vőlegényem unokaöccse egy olyan lánnyal jött össze, aki enyhén szólva egy nagy ribanc. Utálom a lányt, nem egyszer már leku rvázott és bunkóskodik, flegmázik mintha ő lenne az atyaúristen.

Képtelen vagyok 5 percnél többet együtt lenni a lánnyal...Ebből következik, hogy a családi összejövetelek is kész borzalmak számomra, pláne, hogy csajt mindig rám hagyják. Otthagynak vele és ilyesmi, hogy beszélgessünk. Párom tudja, hogy ki nem állom, mégis mindig együtt hagy vele. A csaj meg hiába szólok neki vmit, húzza a száját. Még ha próbálok kedves lenni, azt is leveri a lány.

Mit tegyek? Hogyan éljek túl családi összejöveteleket? Már semmi kedvem egyhez sem..


2013. ápr. 12. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Próbálj tőle minél messzebb ülni / állni a családi összejöveteleken, direktben ne szólj hozzá és ne keresd a társaságát. Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni, bár szerintem te is eltúlzod kicsit a dolgot.
2013. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túlzok, de rettentő haragtartó ember vagyok. Ha egyszer valaki nekem árt, azzal nem tudok jópofizni. Most próbáltam a párom és a családja miatt, de még ezt is visszaverte a csaj... Ez a minél távolabb dolog meg lehetetlen, hiába megyek a terem végébe, végül mindig mellettem köt ki...
2013. ápr. 12. 19:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele jópofizni. Egyszerűen csak ne foglalkozz vele és kész.
2013. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem szereted akkor biztosan megvan az oka. Próbáld ezt megkeresni, erre csak Te tudod a választ. Ha pedig ennyire nem bírod és még erre sem pazarolsz időt, akkor meg egyszerűen sz/rd le!!!
2013. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a kérdező füle mögött is vaj van!
2013. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Igen, elég érdekes hogy egyik pillanatban még "A csaj meg hiába szólok neki vmit, húzza a száját." utána meg "hiába megyek a terem végébe, végül mindig mellettem köt ki..."


Ha tényleg annyira utálná az a csaj, nyilván nem kötne ki mellette mindig..

2013. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem lehet hogy ez az enyhén szólva egy nagy r*banc, bunkóskodó, flegmázó 'mint-ha-ő-lenne-az-atyaúristen" csaj történetesen jobban néz ki nálad és irigy vagy rá?


Mert a rövid kis leírásodból nekem nagyon úgy tűnik, hogy neki lenne oka utálni téged, nem pedig fordítva.

2013. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Már ne haragudjatok, de leírt egy számára fontos dolgot, ami probléma. Szerintetek fikázásra vágyik?
2013. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Már ne haragudj, de mindenki válaszolt a kérdésére, nem? Mi a problémád tulajdonképpen? Nem fikázunk, elmondjuk a véleményünket amit mellesleg Ő KÉRT, mikor kiírta ezt a kérdést.
2013. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Empátia hiánya a probléma.
2013. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!