Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni. Mit tegyek?

Nem bírom elviselni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vőlegényem unokaöccse egy olyan lánnyal jött össze, aki enyhén szólva egy nagy ribanc. Utálom a lányt, nem egyszer már leku rvázott és bunkóskodik, flegmázik mintha ő lenne az atyaúristen.

Képtelen vagyok 5 percnél többet együtt lenni a lánnyal...Ebből következik, hogy a családi összejövetelek is kész borzalmak számomra, pláne, hogy csajt mindig rám hagyják. Otthagynak vele és ilyesmi, hogy beszélgessünk. Párom tudja, hogy ki nem állom, mégis mindig együtt hagy vele. A csaj meg hiába szólok neki vmit, húzza a száját. Még ha próbálok kedves lenni, azt is leveri a lány.

Mit tegyek? Hogyan éljek túl családi összejöveteleket? Már semmi kedvem egyhez sem..


2013. ápr. 12. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Én írtam az első választ, van empátiám, de neki nem volt megfelelő az sem. Pedig erre a "ne foglalkozz vele" helyett más tanácsot nem lehet adni. Mit vár, hogy majd a kedvéért szakít a vőlegénye unokaöccse a lánnyal vagy hogy majd nem hívják meg a családi összejövetelekre mert neki nem szimpi?

Az én férjem családjában is van 1-2 ember akit a hátam közepére sem kívánnék, de nem bunkóskodok, meg hülye ribancnak nevezem őket, hanem nem foglalkozok velük és kész.


Lehet persze idegeskedni meg szidni folyamatosan, de ezzel nem hogy javítani nem fog a helyzeten hanem saját magát ássa a többiek szemében is egyre mélyebbre, mellesleg valóban kicsit ellentmondásos a története.

2013. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Itt nem empátia hiányról van szó, hanem bolhából elefántot szindrómáról és azért valljuk be, a kényező is elég kényes és saját magát mártírként állítja be.
2013. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Na mindegy, még szerencse, hogy ti ennyire tudtok éretten viselkedni és tolerálni mindent! Nem mindenki képes ám? Lehet naív vagyok, de én feltételeztem, hogy tudja magáról ezért fordult segítségért. A fogalmazásából, pedig kitűnik, hogy még elég fiatalka. (Amúgy meg mert valakinek van egy véleménye és azért leszavazni, szintén gyerekes!!!)
2013. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%
Lassan ez a szakasz is kezdi elveszíteni a színvonalàt. Kedves kérdezô, kerüld a csajt, ha melletted van, gondolj màsra:)
2013. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!