Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az hogy nem akar engedni?...

Mi az hogy nem akar engedni? Hogy győzzem meg az asszonykát?

Figyelt kérdés

Októberben vizsgáztam autóból, 2.ra sikerült.

Most vettem autót, és a mennyaszonyom nem akar engedni vele dolgozni, szerinte figyelmetlen vagyok, bla bla, állandóan beleszól ha vezetek hogy lassítsak, engedjem el a gyalogost még abba is ha állok a lámpánál ne menjen az irányjelző....unom!

Azt is unom hogy 10órákat autózunk a melóba, és jó lenne egyedül jönni menni gyorsabban és nem tökölni.

Hogy győzzem meg a kedves párocskám????????


2013. ápr. 15. 21:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk vezess lassabban, engedd át a gyalogosokat a zebrán, vésd észbe hogy messze nem vagy még tapasztalt sofőr.. Ha majd a menyasszonyod nem fog imádkozni melletted az életét féltve akkor meg is tudod győzni..
2013. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk kezdhetnél azzal, hogy elkezded te hordani a nadrágot, mint családfő.
2013. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Ez a stílus egy 10 évesé kb. -.-" Nálatok olyan nincs hogy kommunikáció? Annyira gyerekes ez a kérdés, úgy beszélsz a menyasszonyodról, mint egy kisgyerek az anyukájáról: Jaj, anya nem enged játszani a kis bilikék autókámmal!

Pfff nőj már fel ember!

2013. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én hordom a nadrágot, és nem érdekel amit mond mert szeretem, de sietnék haza hozzájuk.

Nem szeretnék tökölni, és várni hogy ki fog tudni haza hozni melóból!

Magyarország-Németo elég nagy táv, és így is keveset vagyok itthon

2013. ápr. 15. 21:41
 5/22 anonim ***** válasza:
47%

Már a kérdést sem értem. Nem akar engedni...


Felnőtt ember vagy.

Van jogosítványod.

Gondolom, benzinre telik..

Megengedni? Viszed az autót, és kész. Kivéve, ha neki nagyobb szüksége van rá.

2013. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen óvodásan viselkedtek!
2013. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Hogy idézzem egy nagyon kedves ismerősömet: "Nem az a lényeg, hogy mikor érek haza, hanem, hogy hazérjek!"


Valószínűleg a menyasszonyod félt téged, ami nem csoda, főleg ha tényleg olyan a vezetési stílusod, mint azt az írásodból suggallod.

2013. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
Októberben vizsgáztál ...tehát mondhatni friss jogsis vagy. Németországban dolgozol ? Én úgy tudom hiába van jogsid 2 évig nem lehet külföldön vezetni,tehát nem vállalhatod be az utat németből magyarországra.Cáfolj meg ...ha nincs igazam .Az én párom is Németben dolgozik ... de én leszek az aki most elkezdi a jogsit ,nekem igy mondták,hogy 2 év kell,hogy ott is vezethess ..
2013. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolsó, nincs ilyen szabály. Vezehet külföldön is, firss jogsival is.
2013. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 kovpet ***** válasza:
72%
#8: Rosszul tudod, nincs ilyen szabály.
2013. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!