Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az hogy nem akar engedni?...

Mi az hogy nem akar engedni? Hogy győzzem meg az asszonykát?

Figyelt kérdés

Októberben vizsgáztam autóból, 2.ra sikerült.

Most vettem autót, és a mennyaszonyom nem akar engedni vele dolgozni, szerinte figyelmetlen vagyok, bla bla, állandóan beleszól ha vezetek hogy lassítsak, engedjem el a gyalogost még abba is ha állok a lámpánál ne menjen az irányjelző....unom!

Azt is unom hogy 10órákat autózunk a melóba, és jó lenne egyedül jönni menni gyorsabban és nem tökölni.

Hogy győzzem meg a kedves párocskám????????


2013. ápr. 15. 21:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Amire te gondolsz, az az utanfuto vontatas-szerintem.
2013. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
Legyél türelmesebb! Kell egy év, hogy gyakorlod magad.
2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg ? Akkor elnézést .. :-) ! Nekem azt mondták,hogy hiába teszem le a jogsit itt Magyarországon ,2 évig nem mehetek vele külföldre(+ ott sem használhatom ! <--ez mondjuk nekem is hihetetlen volt!!!) .Akkor ez nincs igy? Az tuti :))) ! Jobb lett volna utána járni,mintsem más után mondani a hülyeséget... bocsi !
2013. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
22:28 -as,ha ezt nekem irtad én türelmes vagyok .Csak jövő nyáron költözünk ki mi is.. addig a jogsit meg akarom szerezni ..tehát akkor használhatom majd a kocsit.Igaz?
2013. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 kovpet ***** válasza:
70%
#13: 18 éves kor alatt viszont tényleg nem vezethetsz külföldön.
2013. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
Már eltelt jó pár év a 18. szülinapom óta :-) !
2013. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nos, a Németország-Magyarország távolság nem tapasztalatlan sofőröknek való, s ezt tudja a párod is, ezért félt téged - nem ok nélkül. Az, hogy beleszól a vezetésedbe, azért van, mert aggódik. Vezess figyelmesen, ne hajts gyorsan, s kérd meg, hogy ne szóljon közbe, ha vezetsz, csak akkor, ha tényleg van veszélyforrás. Te is elengeded a gyalogost, hisz látod, nem kell, hogy szóljon, stb.


Viszont, ha nem alaptalan a közbeszólása, s nem lassítasz a zebránál, nem engeded el a padkán táncoló nénikét, gyorsan hajtasz, kattog az irányjelző, ha egyenesen akarsz menni, akkor bizony azért szól, mert figyelmetlen vagy és nem vezetsz még valami jól. S ebben az esetben én sem javaslom azt, hogy Németországból hazáig vezess. Először kéne egy kis rutin, s után is csak váltásban lenne érdemes vezetned.


Egyébként nem tudom, hogy melyik városok közt ingázol, de a 10 óra elég reális. Nem biztos, hogy megéri lefaragni belőle gyorshajtással, ha egyszer nem érsz haza élve.

2013. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16%
Te inkább a szoknyát hordod, ember, nem a nadrágot!
2013. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem abszolút igaza van az asszonykádnak. Sok éves jogosítvánnyal és aktív vezetési tapasztalattal sem feltétlenül van kész az ember egy ekkora útra. Tegyük fel 1 órát le tudsz faragni, akkor is 9 órán keresztül baromira toppon kell lenned és figyelned kell. Pláne jó német autópálya viszonylatban, ahol sebességkorlátozás sincs. Elég egy figyelmetlen pillanat és 180-nal csattannak a s*ggedbe.

Nekem 5 éves a jogsim és vezetek is mindennap, eddig 800 km volt a max táv, amit egyhuzamban levezettem, de bizony brutálisan szenvedtem a végén, a pofámba fújt a klíma, fél óránként megálltam mozogni már, hogy ne pilledjek el. 5 év elteltével sem vagyok tökéletes sofőr (nem is leszek), idővel mindenkinek csökken a koncentrációja. Amíg otthon nem tartod be a szabályokat. Lásd gyorshajtás, gyalogos nem elengedése, stb, addig én sem engednélek szívesen az asszonykád helyében, sőt... Én azt szeretném ha élve érnél haza és nem egy zsákban, így pedig nem érdekel, hogy 8 vagy 10 óra alatt teszed meg az utat. Az már ilyen távnál nem oszt, nem szoroz.


Egyébként régen volt olyan szabály, hogy 2 évig friss jogsisként nem lehetett külföldön vezetni, én egy hetes jogsival rákényszerültem már a külföldi vezetésre, akkor 19 éves voltam és utána jártam. A kinti jogszabályoknak megfelelően lehet külföldön is vezetni a friss jogosítvánnyal. Legtöbb helyen a feltétel a betöltött 18. év (mert így már felelősségre tudnak vonni, ha balesetet okozol).

2013. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%

Tehát férfinak lenni azt jelenti, hogy figyelmen kívül hagysz minden tényt és logikát, és csakazértis az van, amit te akarsz?


Ez szerintem gyerekkornak hívják. Igazi férfi beismeri, ha nem tud valamit, vagy ha másnak igaza van.

2013. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!