Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondult az exem vagy ez...

Megbolondult az exem vagy ez kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

Mi már kb. 1 éve szakítottunk, de azért még baráti szinten tartjuk a kapcsolatot. Nemrég vált el, 10 év házasság után. Mindig a nála fiatalabb pasikat kereste, én is kb. 20 évvel voltam fiatalabb nála. Igaz, a volt férje csak 1-2 évvel volt fiatalabb a csajnál.

Én egy teljesen komoly, normális nőnek ismertem meg, de mióta decemberbe betöltötte a 45-öt, azóta úgy viselkedik mint aki megőrült. Ugyanolyan felelőtlenül és gyerekesen viselkedik mint egy tinilány.

Beregisztrált egy kimondott szexpartner kereső oldalra (ez még oké, hisz egyedülálló nő, szeretőt akart, ez rendben van) de ő kijelentette, hogy őt csak és kizárólag, komoly kapcsolat érdekli. Ahol megismert egy nála 10 évvel fiatalabb piperkőc, metroszex pasit, akivel ő komoly kapcsolatot tervezett és napokon belül, olyan szerelmes lett bele, mint egy tiniliba. Mert neki a pasi

komoly kapcsolatot ígért. Később a pasi már megmondta neki, hogy ő igenis félre fog menni mellette és ő csak cselédnek kell. De azt a hisztit amit levágott utána, ahogy futott a pasi után, még egy tini se csinálja. Először a pasas azt adta be neki, hogy olasz származású, utána már török lett, de én sejtem milyen etnikumú lehet. Később kiderült róla, hogy többszörösen büntetett piti bűnöző. És még a nő telefonját is ellopta és megfenyegette, hogy elvágja a nyakát. De még ez után is futott a hapsi után, visszafogadta volna, nem számít ha roma, nem számít ha bűnöző.

Most ugyanazt folytatja mint amit eddig elkövetett hibát. Egy másik chippendale kinézetű "szépfiúval" ismerkedik a szexpartner keresőről, örökké tartó, komoly kapcsolat céljából. És sajnos mindent elhisz, amivel a pasi ámítja.

Közölte, hogy mostantól k*rvaként fog viselkedni és öltözni, mert ő annyira 21.századi és (ő szerinte) a 21.században erre van igény. Továbbá ha jól néz ki egy pasi, ő azt is elnézi ha félremegy. (akkor nem tudom mi értelme a párkapcsolatnak)

A nő mostanság inni kezdett (vagy csak megjátsza nem tudom) eddig megvetette az alkeszokat, engem is megszólt érte ha megittam valamit. Magába iszogat otthon és közben chatel a pasival, aztán össze-vissza vihog, hogy nem meri

feltenni neki a kérdést, hogy összejönnek-e. Teljesen mint egy bolond tini.

Érdekes, hogy eddig még a közelében sem lehetett rágyújtani, se nekem, se másnak, most már meg ő is szívja. Eddig nagy állatvédő volt, most már veri a kutyáját.

Ha ezt egy tinilány csinálja, még rendbe van, neki nincs még elég tapasztalata, de neki 45 évesen kellett volna, hogy legyen annyi, hogy nem dől be az ilyen pasiknak. Meg hát az az oldal, pont erről szól. Nem értem mit várt. Komoly kapcsolatot? Pont egy ilyen pasival?

Továbbá most meg van ijedve, hogy aids-es, mert akivel megismerkedett azon az oldalon, boldog-boldogtalannal gumi nélkül volt.

A környezetében mindenkivel képes összeveszni, aki észhez próbálja téríteni és nem asszisztál a hülyeségeihez.

Én mit tehetnék? Rossz nézni ezt a fajta agyi leépülést, mert eddig nem volt ilyen. Egy magas végzettségű, jogi pályán lévő, komoly nő volt. Lehet, hogy nagy rajta a nyomás, mert vannak gondjai, a háza is végrehajtás alatt van.

Lehetséges, hogy a sok gondjától bekattant vagy csak egyszerű kapuzárási pánikról van szó?



2013. ápr. 16. 13:24
1 2 3
 1/27 okoska31 ***** válasza:
87%

mind a kettő lehet.


de Te minek foglalkozol vele? Ha jól értem a leveled elejét, Te is csak a szeretője voltál, hiszen házas volt melletted.

akkor meg nem mindegy? vagy hiányzik vele a szex? akkor meg ezt mond meg neki - de azért az aids teszt eredményét megvárnám...

2013. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

"Egy magas végzettségű, jogi pályán lévő, komoly nő "

és egy morális hulla. Ne foglalkozz vele, leránt.

2013. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem volt házas mellettem, akkor vált el nemrég. Ráadásul ő nem is annyira dekoratív és csinos nő, eléggé látszik rajta a kora. De nem lehet neki megmagyarázni, hogy az ilyen pasiknak csak mire kell.
2013. ápr. 16. 14:03
 4/27 A kérdező kommentje:
Én azért állok ilyen értetlenül a helyzet előtt, mert ő eddig egy teljesen normális, komoly nő volt. Azóta kezdett ilyen furán viselkedni, h betöltötte a 45-öt decemberbe.
2013. ápr. 16. 14:36
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
..de te sem vagy 100-as, ha nem hagyod ott és nézel normális kapcsolat után. "kapuzárás" nem okoz ilyen mély morális válságot, nem neked kell megmenteni,ha ő redves kva akar lenni az lesz - viszont téged magával ránthat
2013. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
A volt férjének lenne esetleg dolga így 20 év után, hogy pszichológushoz tanácsolja, de neked kb semmi közöd nincs hozzá. Amúgy meg lehet egy csomó fel nem dolgozott régi dolog miatt, hogy most akarja kiélni magát. Sajnálom a nőt. Elég szánalmasan viselkedik. Tényleg nagyon szomorú.
2013. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

"Eddig nagy állatvédő volt, most már veri a kutyáját"


[link]


Sajnos mást nem tehetsz.

2013. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Én is azt remélem, hogy kiéli magát és néhány hónap múlva visszatér a régi normális énje.

Remélem nem valami kóros pszichés elváltozásról van szó nála.

2013. ápr. 19. 15:51
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "kiélés" még 21 évesen is rettenetes ízléstelen és káros (mindig is rossz tulajdonság volt, a kiégett, a legszebb dolgokat elfecsérlő, sárba-rántó dolog. Ma hirtelen valami "szükségest " látnak benne -főleg itt a gyk-n)-, de 40 évesen gyomorforgatóan szánalmas.
2013. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
45évesen már tudja mit csinál,neked meg nem kell pszichológust játszanod 25évesen.
2013. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!