Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondult az exem vagy ez...

Megbolondult az exem vagy ez kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

Mi már kb. 1 éve szakítottunk, de azért még baráti szinten tartjuk a kapcsolatot. Nemrég vált el, 10 év házasság után. Mindig a nála fiatalabb pasikat kereste, én is kb. 20 évvel voltam fiatalabb nála. Igaz, a volt férje csak 1-2 évvel volt fiatalabb a csajnál.

Én egy teljesen komoly, normális nőnek ismertem meg, de mióta decemberbe betöltötte a 45-öt, azóta úgy viselkedik mint aki megőrült. Ugyanolyan felelőtlenül és gyerekesen viselkedik mint egy tinilány.

Beregisztrált egy kimondott szexpartner kereső oldalra (ez még oké, hisz egyedülálló nő, szeretőt akart, ez rendben van) de ő kijelentette, hogy őt csak és kizárólag, komoly kapcsolat érdekli. Ahol megismert egy nála 10 évvel fiatalabb piperkőc, metroszex pasit, akivel ő komoly kapcsolatot tervezett és napokon belül, olyan szerelmes lett bele, mint egy tiniliba. Mert neki a pasi

komoly kapcsolatot ígért. Később a pasi már megmondta neki, hogy ő igenis félre fog menni mellette és ő csak cselédnek kell. De azt a hisztit amit levágott utána, ahogy futott a pasi után, még egy tini se csinálja. Először a pasas azt adta be neki, hogy olasz származású, utána már török lett, de én sejtem milyen etnikumú lehet. Később kiderült róla, hogy többszörösen büntetett piti bűnöző. És még a nő telefonját is ellopta és megfenyegette, hogy elvágja a nyakát. De még ez után is futott a hapsi után, visszafogadta volna, nem számít ha roma, nem számít ha bűnöző.

Most ugyanazt folytatja mint amit eddig elkövetett hibát. Egy másik chippendale kinézetű "szépfiúval" ismerkedik a szexpartner keresőről, örökké tartó, komoly kapcsolat céljából. És sajnos mindent elhisz, amivel a pasi ámítja.

Közölte, hogy mostantól k*rvaként fog viselkedni és öltözni, mert ő annyira 21.századi és (ő szerinte) a 21.században erre van igény. Továbbá ha jól néz ki egy pasi, ő azt is elnézi ha félremegy. (akkor nem tudom mi értelme a párkapcsolatnak)

A nő mostanság inni kezdett (vagy csak megjátsza nem tudom) eddig megvetette az alkeszokat, engem is megszólt érte ha megittam valamit. Magába iszogat otthon és közben chatel a pasival, aztán össze-vissza vihog, hogy nem meri

feltenni neki a kérdést, hogy összejönnek-e. Teljesen mint egy bolond tini.

Érdekes, hogy eddig még a közelében sem lehetett rágyújtani, se nekem, se másnak, most már meg ő is szívja. Eddig nagy állatvédő volt, most már veri a kutyáját.

Ha ezt egy tinilány csinálja, még rendbe van, neki nincs még elég tapasztalata, de neki 45 évesen kellett volna, hogy legyen annyi, hogy nem dől be az ilyen pasiknak. Meg hát az az oldal, pont erről szól. Nem értem mit várt. Komoly kapcsolatot? Pont egy ilyen pasival?

Továbbá most meg van ijedve, hogy aids-es, mert akivel megismerkedett azon az oldalon, boldog-boldogtalannal gumi nélkül volt.

A környezetében mindenkivel képes összeveszni, aki észhez próbálja téríteni és nem asszisztál a hülyeségeihez.

Én mit tehetnék? Rossz nézni ezt a fajta agyi leépülést, mert eddig nem volt ilyen. Egy magas végzettségű, jogi pályán lévő, komoly nő volt. Lehet, hogy nagy rajta a nyomás, mert vannak gondjai, a háza is végrehajtás alatt van.

Lehetséges, hogy a sok gondjától bekattant vagy csak egyszerű kapuzárási pánikról van szó?



2013. ápr. 16. 13:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Talán mániás depressziós.
2013. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem bolondult meg, nem másniás depressziós, hanem az a baja, hogy 18 évesnek képzeli magát és azt akarja bemagyarázni magának és a környezetének is, de közben 45, és ez a hazugság egyre jobban felemészti a személyiségét. Különönsen onnantól fogva lesz durva, ha elkezd klimaxolni.


Nevezheted kapuzárási pániknak is, ha akarod. Neked pedig úgy látom, szép kis anya-problémáid vannak, ha ilyen nőket akarsz megmenetni. :(

2013. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Már klimaxol. Még tavaly mondta, h kb. 2 hetente menstruál. Talán hamar lezajlik nála és talán újra normális lesz.
2013. máj. 8. 23:25
 24/27 anonim ***** válasza:

A nőket nagyon meg tudja őrjíteni a hormoningadozást. (ezt nőként írom) Némelyikük már attól is idegbeteg, amikor megjön havonta.

A klimax pedig jóval "durvább". És ehhez hozzájön, hogy bepánikolt a korától. Hogy ő már egy vénasszony, aki nem kell senkinek. Attól, hogy valaki öregszik, az ízlése még nem öregszik vele, továbbra is a szép fiatal test és arc jön be neki.

Túl lesz rajta. Ha szerencséje van, nem szed össze addig semmi végzeteset.

2013. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez általános jelenség, sok ilyet tapasztalok a környezetemben. Van olyan, aki otthagyja a családját, fiatal pasival kavar, vihog, mint egy hülye. Volt iskolatársaim közül sokan tininek öltöznek, pedig van amelyik már betöltötte az 50 évet. Van olyan 60 körüli házaspár ismerősöm, akiknek van egy késői 14 éves fiuk. Baráti körük is 30-asokból áll, gyerekük osztálytársainak szülei. Én örülök, nincs ilyen problémám. Nálam nincs hormonális változás. Úgy öltözök, ahogy egy középkorú nőnek megfelelő, nem viselek se shortot, sem mini szoknyát. Többen dög uncsi libának tartanak. A mai világban természetes jelenség, hogy egy nő örökké fiatal és jól néz ki. 49/N
2013. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egyik volt osztálytársnőmnek volt 5 gyereke. Biztosan tele lehet unokákkal. Ő letojja a családját. Ismét menyasszony, szerelmes. Tehát másodjára fiatal. Egy másik is a két felnőtt gyereke mellé 44 évesen szült egy kislányt. Párja 9 évvel fiatalabb. Állandóan jó formában kell tartani magát.
2013. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Ez a nő, most ért el abba a korszakába, hogy egy teljes hormonális változáson megy át. Ezért van ez a viselkedése. Hasonlóképp mint a tinédzsereknél, ahogy a gyerekkorból átlépnek a felnőttkorba. Egy 40-es nőben is hasonlóképp tombolnak a hormonok, ahogy a felnőttkorból átlépnek az öregkorba. Tehát ez nem pszichés zavar, hanem csak tiszta biológia. Ha már végbement nála ez a változás, akkor le fog csillapodni és újra normális lesz.

Mondhatni, hogy egy ember életében nőknél és férfiaknál is, 2 tinikor van. Egyszer tizenévesen, egyszer negyvenévesen.

Persze nem mindenkinél ilyen bizarr formába jön ki a klimaxváltozás, van akinek a viselkedésén meg se látszik.


Az hogy téged rendszeresen aláz, az attól lehet, hogy ugye írtad, hogy te voltál az egyetlen férfi aki normálisan bánt vele. És ez egyfajta elégtétel a részéről, hogy most végre ő alázhat le egy férfit.

El tudom képzelni, hogy a hölgy is rendesen bánt az előző partnereivel, mégis megalázták, becsapták, bántották stb. És így, hogy te rendesen bántál ő vele, ezzel tökéletes alany vagy neki, hogy valakin elégtételt vehessen, az eddig férfiaktól kapott sérelmeiért.


Éppúgy, önbizalom hiány is kialakulhatott nála emiatt. Írtad, hogy ő azt is elnézné egy férfinak, hogyha rendszeresen megcsalja. Ez pedig, egyfajta magas fokú önbizalom hiányra utal, mert nem hiszi, hogy maga mellett tudja tartani a férfit. Inkább eltűri, hogy a férfi megalázza és ezzel csak mélyülni fog az önbizalomhiánya.

2013. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!