Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tömik tele hülyeségekkel...

Miért tömik tele hülyeségekkel a nők egymás fejét? Hogy kezeljem az ilyet?

Figyelt kérdés

A feleségem újabban ilyen hülye megjegyzéseket tesz nekem, hogy nem hallja a zajt mikor felhív a munkahelyemen, meg hogy én kikapcsolom a telefont, minek túlórázok meg ilyenek. Eddig ezzel semmi baj volt, most valamelyik kedves barátnője célozgatott neki arra, hogy ezek "jelek" és beleültette a fülébe a bogarat.

Most is minden ugyanúgy van, mint azelőtt. Csak azóta neki minden hülyeség gyanús és jel.

Pontosan tudja, hogy szükség van rám, mert rengetegszer otthon vagyok és hívogatnak ez hogy van, meg az hogy van, meg nem tudják megcsinálni csak miután elmagyarázom, máskor meg muszáj ott maradnom a műszakomon felül, hogy a következőknél is simán menjenek a dolgok és csak utána megyek haza. Néha nekem is elegem van, de ezért kapok fizetést. Akármikor beállíthat hozzám a munkahelyre, ha eszébe jut valami, vagy csak kitalálja, hogy hoz nekem ennivalót, mit tudom én. Akkora zaj van a műhelyben, hogy úgy sem hallanék semmit, jó hogy ki megyek, ha telefonálok! Meg vannak benne olyan foltok, hogy nincs térerő. Van olyan, hogy megállok, aztán mikor arrébb megyek két métert jön az sms, hogy nem fogadott hívásom volt. Nem is azt mondja, mint mikor ki van kapcsolva, világosan meg lehet különböztetni a kettőt! Arról nem beszélve, ha túl óra helyett eljárok, akkor nem tudom, honnan jön haza a plusz pénz? Tudom, hogy nem magától találta ki, mert ismerem az a barátnőjét, sokszor poénkodik ilyeneken, néha hallottam mikor nálunk beszélgettek, hogy akár egy harmadikra is mondta, hogy hát nekem gyanús lenne a helyébe a férjem, meg neki minden gyanús, kicsit talán meg van keseredve.

De kezd az agyamra menni az egész. Még viccből is idegesít, ha ilyet mond, nemhogy komolyan! Mit mondjak neki, hogy megint olyan legyen mint régen és ne fárasszon ilyen képtelen baromságokkal, hogy nem hallja a zajt meg ilyenek?


2009. szept. 24. 13:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Én ennyit mondanék: "Figyelj, <név>, én amikor elvettelek, sírig tartó hűséget esküdtem neked és ezt nincs az a körülmény ami megváltoztathatná. Soha. Ha ezt te nem hiszed el és inkább arra hallgatsz aki semmit sem tud a kapcsolatunkról, akkor nagyon nagy baj van a fejedben. Gondolkozz el ezen, mert nem kétségeket érdemlek hanem feltétlen bizalmat!"
2009. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Ezt így mondd el neki, ahogy nekünk! Szó szerint!

Azzal együtt, hogy nem kellene a hülye barátnője minden szavát szentírásnak vennie!!! Mivel az egy megkeseredett p.csa, de ha így folytatja, akkor a feleségedből is az lesz, mert ezt sokáig nem lehet elviselni!

2009. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A "kedvencem" az volt mikor közölte, hogy én nem viszem a hétvégi szokásos horgászatomra. Majdnem minden szombaton megyek. Volt egy nyár, mikor családostul mentünk, jöttek a fiúk is, meg a feleségem, a fiúkat tanítottam horgászni, a feleségem olvasgatott ilyesmi. Az jó volt. A fiúkat mostanában már nem érdekli, a feleségem meg nem kel fel. Én vinném magammal, de ő nem kel fel hajnalban... tízkor meg már hova menjek, minden jó helyen vannak.
2009. szept. 24. 13:29
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Így ahogy nekünk, mondd mindezt el Neki. Ne idegesen, ne a barátnőjét szidva. Nyugodtan, egy csendes estén, mikor tudtok kizárólag egymásra figyelni. Mondd meg, hogy Neked ez rosszul esik, mert nem is érted, egyáltalán hogy tud ilyesmit feltételezni. Szóról szóra mondd el Neki is, amit nekünk. Én nem kételkednék ezek után benne.
2009. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Volt valamelyik nap egy iylen kérdés egy nőtől, hogy nem viszi el a férje horgászni, pedig Ő mindig megy, és nem érti miért...:)) Hajjajj:))
2009. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

A barátok/barátnők nem mindig tesznek jót, még ha jó szándék vezérli is őket. Kérdezd meg a feleségedtől, milyen okot adtál rá, hogy ne bízzon meg benned, mi történt, ami miatt megváltozott a hozzád való viszonyulása. Megkérdezheted azt is, hogy mi a baja a barátnőjének veled? Talán tetszel neki, és így próbálja tönkretenni a házasságodat? A feleséged úgyis megérezné, ha nincs rendben valami, ehhez nem kell külső "segítség".

Nem kizárt, hogy a barátnő járt hasonló cipőben, és óvni akarja a feleségedet, de ő kívülálló, ahogy már mások is mondták, ti ketten alkottok egy párt, ő ebben nincs benne.

Csak találgatok, de az is lehet, hogy azért maradt meg a beültetett bogár, mert kicsit több figyelemre van szüksége a feleségednek. Nem sokkal többre, az gyanús lenne. Bonyolultak vagyunk mi, nők, mindenhol hátsó szándékot keresünk. :)

Én, ha ilyen váddal illetnének, azt mondanám a másiknak, hogy biztos igazad van, én nem fogom az ellenkezőjét bizonygatni. Járj utána, majd megtudod. Esetleg kérdezd meg egy másik barátodat/barátnődet, ő jobban tudja, mint te magad, hogy mit kell gondolnod rólam.

2009. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos a mai világban a bizalmatlanság az általános, még akár egy házasságban is. Minden labilis. Nagy szerelmekből nagy válások.

Ezek a nők, akik "telitömik"feleséged fejét, csalódásokon keresztülment, keserű emberek, akik a saját tapasztalataikat mondják el.

Mindeképp le kell kommunikálnod ezt az egészet a feleségeddel, és nem csak amikor épp szitu van, hanem pl.egy nyugis vasárnap délután. Elmondod neki, hogy szereted és eszed ágában sincs megcsalni vagy ilyesmi, de legyen szives bízni benned, mert ezt többet nem fogod elmondani neki. De ezt tényleg nyugot hangnemben, mert üvöltözve meg idegesen meg feszülten csak rosszabb lesz.

27/N

2009. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hmm lehet tényleg jobban esne neki több figyelem, bár el nem hanyagolom, de nem vagyok olyan hősszerelmes, mint amiket a filmekben látni, igazából sosem voltam. Nem tudom, valahogy olyan szerencsétlennek érzem magam néha, hogy nem tudok kitalálni ilyen romantikus dolgokat, attól félek hülyének néz, hogy én ilyet nem igazán szoktam.
2009. szept. 24. 13:39
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos nem elmondják, hanem kivetítik a saját rossz tapasztalataikat mások kapcsolataira. De ezzel mind vagyunk néha így - csak nem mindenki érzi, hol a határ.
2009. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Na, hát akkor a megoldás... Mi lenne ha egyik este meglepnéd egy gyertyafényes vacsorával és egy szál rózsával?:) Itt a romantika, és az alkalom is tökéletes lenne arra, hogy elmondd mennyire szereted, és mellette mindazt, amit itt nekünk.
2009. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!