Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tömik tele hülyeségekkel...

Miért tömik tele hülyeségekkel a nők egymás fejét? Hogy kezeljem az ilyet?

Figyelt kérdés

A feleségem újabban ilyen hülye megjegyzéseket tesz nekem, hogy nem hallja a zajt mikor felhív a munkahelyemen, meg hogy én kikapcsolom a telefont, minek túlórázok meg ilyenek. Eddig ezzel semmi baj volt, most valamelyik kedves barátnője célozgatott neki arra, hogy ezek "jelek" és beleültette a fülébe a bogarat.

Most is minden ugyanúgy van, mint azelőtt. Csak azóta neki minden hülyeség gyanús és jel.

Pontosan tudja, hogy szükség van rám, mert rengetegszer otthon vagyok és hívogatnak ez hogy van, meg az hogy van, meg nem tudják megcsinálni csak miután elmagyarázom, máskor meg muszáj ott maradnom a műszakomon felül, hogy a következőknél is simán menjenek a dolgok és csak utána megyek haza. Néha nekem is elegem van, de ezért kapok fizetést. Akármikor beállíthat hozzám a munkahelyre, ha eszébe jut valami, vagy csak kitalálja, hogy hoz nekem ennivalót, mit tudom én. Akkora zaj van a műhelyben, hogy úgy sem hallanék semmit, jó hogy ki megyek, ha telefonálok! Meg vannak benne olyan foltok, hogy nincs térerő. Van olyan, hogy megállok, aztán mikor arrébb megyek két métert jön az sms, hogy nem fogadott hívásom volt. Nem is azt mondja, mint mikor ki van kapcsolva, világosan meg lehet különböztetni a kettőt! Arról nem beszélve, ha túl óra helyett eljárok, akkor nem tudom, honnan jön haza a plusz pénz? Tudom, hogy nem magától találta ki, mert ismerem az a barátnőjét, sokszor poénkodik ilyeneken, néha hallottam mikor nálunk beszélgettek, hogy akár egy harmadikra is mondta, hogy hát nekem gyanús lenne a helyébe a férjem, meg neki minden gyanús, kicsit talán meg van keseredve.

De kezd az agyamra menni az egész. Még viccből is idegesít, ha ilyet mond, nemhogy komolyan! Mit mondjak neki, hogy megint olyan legyen mint régen és ne fárasszon ilyen képtelen baromságokkal, hogy nem hallja a zajt meg ilyenek?


2009. szept. 24. 13:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%

Jájjjj milyen nők vagytok Ti, hogy ha főz Nektek egy vacsorát a kedvesetek, és ad egy szál rózsát, rögtön azt hinnétek, lop csal hazudik... Véletlenül se arra gondolnátok, szeretné megmutatni, mennyire fontosak vagytok Neki még mindig. Nem lehet könnyű a kedvetekben járni!


(Az a válasz kifejezetten tetszett, hogy ne főzz vacsorát, isten ments hogy újíts, De vegyél át házimunkákat amiket nem szoktál és mondd többet hogy szereted.. :D Hát ezek nem újítások?)

2009. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
63%
Ja és azokat a lehetőségeket én erősen ekrülném, hogy a barátnőt fúrd... Vajon mit használ az, ha visszaszemétkedünk? Nem a barátnővel kell foglalkozni hanem az asszonnyal. Az én véleményemen az aztán pozitív irányba semmiképp nem változtatna, ha a férjem neki esne (szóban, előtte vagy csak előttem) annak aki a fülembe ültette a bogarat. Nem vele kell foglallkozni, pláne nem így, ha a barátnőt bántja az nem vezet jóra.
2009. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
85%

Szeritnem semmi feltünő változás nem kell, csak őszintén beszélgetni a feleségeddel. Mondj el neki mindent, amit itt is elmondtál.


Mindenesetre, ha két nő összedugja a fejét, abból két

lehetséges kimenet van:

1) óriási káosz

2) nagyszerű dolog


De ha ott a rosszindulat, irigység stb, akkor tuti hogy az első lehetőség jön be...


Hát vannak ilyen példányaink is.. sajnos. De szép, hogy ilyen rendes férj vagy :)


(26/L)

2009. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!