Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az apám csalja az...

Mit tegyek? Az apám csalja az anyám?! 12/L

Figyelt kérdés
Az apám csalja az anyámat.Eddig is sejtettem,de az előbb(véletlen)beléptem a skype-jába.Úgy votam veleh,hogy ha már itt vok menézem az üzeneteit,ki tudja mikor lépek mégegyszer véletlen be a skype-jába.ott egy nővel írógatott,írta neki az a rib@nc hogy le ne bukjon meg h megmutatja apámnak magát meztelenül webcamon...hányingerem van.azonnal zokogni kezdtem.2 óra hosszáig zokogtam és magamba üvölötöztem.mostmár konkrétan olyan depis vagyok,hogy az borzalmas.legszívesebben elszöknék itthonról,de nem tudom,hogy hova menjek.most mit tegyek?Anyának nem mondtahom el.a legjobb ember akit csak ismerek.a légynek se tudna ártani.összeomlana.nem egy ilyen barmot érdemel,mint az apám,akit teljes szivemből gyűlölök.talán mondjam el a mamámnak(apám anyukája)?vagy kinek?megőrülök.KÉRLEK SEGÍTSETEK!12/L

2013. ápr. 17. 15:04
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
41%
Akkor mondd meg neki.Úgyis ezt a választ vártad,most örüljél.
2013. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
50%
"Apukának kutya kötelessége megnyugtatni a leányzót és megadni neki a biztonságot." - nézd, ezzel ugye az a baj, hogy te vagy én megfogalmazhatunk akármit, hogy ennek az apukának hogyan kellene reagálnia, férfiként hozzávetőleg még azt is meg tudom mondani, hogy én hogy reagálnék valszeg egy ilyen szituban, de ugye arra semmiféle garanciát nem tudunk vállalni, semmi ráhatásunk sincs, hogy a Kérdező apukája hogyan fog reagálni...
2013. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
91%
Persze, nem tudhatjuk. De attól, hogy esetleg félrelépett, még Ő marad az apukája. Nem egy erőszakos vadbaromnak írta le, úgy érzem, még mindig jobb amit mondani, tenni tud, mint ilyen állapotban hagyni a lányt. (aki el akar szökni, ki van borulva, stb...)
2013. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
26%

Ebben szerintem az a kellemetlen, hogy neked, semmi közöd apád magánbeszélgetéseihez, tehát alapból nem kellett volna elolvasnod kivel, mit beszél.

De, ha már elolvastad, akkor neked kell eldöntened, mit csinálj.

Ha elmondod, elégé fel fognak ott kavarodni a dolgok, irányodba is, mivel olyan dologról rántod le a leplet, amihez egyébként semmi közöd.

Másrészt, hosszú távon lehet hogy anyukádnak jót tennél, ha úgy dönt, hogy újrakezdi az életét, és keres egy boldog kapcsolatot.

Tehát, mindkét verzió elsülhet jól is, rosszul is.

Ha készen állsz egy elég jelentős változásra, akkor mondd el.

2013. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Szia :) nyugodj meg! Az elöttem lévők is leírták... az ő dolguk! miből gondolod hogy ezt anyukád nem tudja? talán ott voltál mindig amikor beszélgettek? Elhiszem hogy ideges vagy, de ha elmondanád anyukádnak akkor úgy se hinne neked vagy azt mondaná hogy félrenéztél nem? ő dolguk hagyjad majd megoldják és neked se lenne a legjobb ha te miadtad mennének szét és kevesebbet látnád az egyik szülődet.
2013. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Nagyon tetszik hogy megállapítottad 12 évesen hogy depressziós vagy. Fejlett gondolkodásra utal
2020. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!