Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam ki a hétfő...

Hogyan bírjam ki a hétfő éjszakát?

Figyelt kérdés

Ezt írtam a multkori kérdésbe (nem jött válasz)


Katolikus gimibe járok, és jövőhét hétfőn megyünk lelki napra. Reggel megyünk a sulitól, ott alszunk és másnap jövünk. Kis csoportokba leszünk, na itt kezdődik a baj, mert nem lesz kivel lennem, senki nem lát szívesen... Aztán az éjszakát is nem tudom hogy fogom túlélni, én biztosan nem alszom előttük! Kész szenvedés az a 8 óra is amíg a suliba vagyok velük, nemhogy ez... Ráadásul telefonálni sem lehet majd, hogy legalább felhívjak valakit aki embernek néz. Mit fogok ott csinálni? Lesznek misék, ilyenek, de az éjszakát túl kéne élni valahogy. Tudom hogy úgy tűnik, de nem panaszkodni akarok, csak szarul esik hogy azért néznek le mert csendes vagyok, másra nem adtam okot, tök rendes vagyok mindenkivel, akkor is, ha tudom hogy utál. Ők meg alföldi parasztok (24 lány van az osztályba, háromnegyedén már végig ment a fél város). És még sorolhatnám, amit tapasztaltam 9 hónap alatt, de most nem ez a kérdés. Szóval mit csináljak? Hogy vészeljem át? Szeptembertől megyek új suliba, de ez olyan hosszú idő.


És még annyit tennék hozzá, hogy pont ma derült ki hogy 8 fős szobák lesznek, a lányok épp megbeszélték hogy kivel lesznek, az egyik lány nem tudott választani, ezért a másik segített neki, amikor az én nevemet mondta elkezdi a másik lány: "Isten őrizz"


Nem tudom miért csinálják ezt velem annyira ki vagyok már ettől, általánosban is ez volt, nem tudom miért lettem ilyen, pedig régen még tök nyitott voltam volt annyi barátom meg nem voltam félénk, de ma már egy falevél rezzenésétől is meg tudnék ijedni. Nem akarok menni hétfőn, el akarok már menni innen olyan elegem van.


Tudom, hogy nem ez a legnagyobb probléma a világon, de légyszíves próbáljatok egy kicsit megérteni...


Lesz 1,5 óra szabad program, gondolom azt is majd a sarokban töltöm el úgy hogy rajtam röhögnek.


2013. ápr. 18. 18:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

Szia.

Én nagyon is megértelek.

Suliba én se vagyok nagyon népszerű,hozzád hasonlóan engem is idegesít (mondjuk nekem lehet jobb a helyzetem.)

Én amúgy a 2napos osztálykirándulással voltam úgy mint te,de ez nálam megoldva mert nem is megyünk.


Én sajnállak hogy ilyen hülye osztálytársakkal kerültél össze.Szerintem sokkal különb vagyok tőlük,szóval ne figyelj rájuk ha lehet,mert nincs szükséged ilyen idiótákra.

Persze elhiszem hogy nem könnyű nem figyelni rájuk.

Esetleg tényleg megoldás lehet:menj el a dokihoz és kérj igazolást,betegség miatt.(ha nem igaz,akkor is)Ha meg igazolatlan,akkor szerintem ne zavarjon,mert még mindig jobb lehet,mint velük egy éjszaka.

Amúgy hanyadikos vagy?


Ha gondolod,priviben beszélgethetnénk(ha lenne kedved).Rendesnek tűnsz :) Én is hasonló helyzetben vagyok.Kedvelem a hozzád hasonló embereket.(vagyis akik normálisak és nem olyanok mint az emberek egy része)

2013. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Amúgy 16/L (kilencedikes még csak)
2013. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%

"Ők meg alföldi parasztok"-- > Ezért nem bírnak. Mitől vagy jobb azért mert nagyvárosi vagy?

Elhiheted a vidék sokkal jobb. Ott is mindent meglehet találni sőt még több mindent.


Nem látsz ott annyi zöldet + tavakat. Pesten azok ott illegálisak. :D


Ha élni az alföldön egy idő után szerintem hiányozna is. Én éltem pesten meló miatt. De én nem szerettem. Jöttem haza ahogy tudtam.

2013. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Azért írtam, mert ŐK úgy viselkednek (az osztálytársaim). Attól még nem vagytok ti is azok...
2013. ápr. 18. 18:35
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

kedves válaszolók!


Bitos a kérdezőt kell bántsuk ahelyett, hogy segítenénk neki egy kicsit is önbizalmat szerezni?

Az alföldi paraszt egy ugyanolyan kifejezés mint a városi bunkó... ennyi.

Inkább segíteni kéne egy kamaszlánynak akiben sok kérdés kering..

2013. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Olyan suliba megyek át, ahol majd nemzetközi érettségim lesz, úgyhogy bizonyára többre fogom vinni. De látom egyesek nagyon magukra vették az "alföldi paraszt" kifejezést... Aminek gondolom van alapja ha valaki ennyire megsértődik.
2013. ápr. 18. 18:44
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálni nem kell.. segíteni lehet...


Ha barátnődhöz mész "sírni" mert valami nem jön össze (élettárs, férj, munka, gyerek) tutira elhajt a retekbe és közli hogy szemesnek áll a világ és én belédtörlöm a lábam mert csak sírni tudsz és tök jó míg a földön fekszel mert legalább páros lábbal lehet rajtad ugrálni...


Én lehet megtenném, ha te is így vélekedsz sok mindenről és én lennék a barátnőd...


Őszintén kért segítséget, nem azt akarta, hogy valaki k.rvául önérzetes, alföldi lelki világát megsérthesse...

Elmondott valamit szegény!


De kedves kérdező! Innen üzenem, hogy agyoniskolázott kommentelők, nem tudnak neked érdemben válaszolni (csak jól lepontozni), mert sok mindenkinek akkor az iq-juk hogy letolja a sz.rságát más torkán és megoldást nem nyújt csak jól leugat. Azért mert lehet, hogy ugyanolyan sérült mint Te, vagy lábtörlő otthon a munkahelyén, vagy megalázták az utcán és most jól visszaadja valaki másnak stb...

keress fel lelkisegély szolgálatot (nane) mert ott tudnak neked segíteni, hogy egy kicsit kibeszélhesd magad.


Jobbulást és talpra állást kívánok!


Különben sok olyan ember van aki lelkileg annyira érzékeny (lehet költözés válás vagy mind a kettő) hogy igeni teljesen magába fordul mert kitépik a megszokott környezetből, és nem a legjobb politika lehurrogni.

2013. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

jajj kedves kérdező!

Hát te se vagy szerény és visszahúzódó ,szótlan kiscsaj... Olyan csípős kommentet toltál le az utolsó mondatoddal, hogyha ennyire jól reagálsz, mint itt teszed már jó vagy ;)

2013. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Pedig az vagyok.
2013. ápr. 18. 19:06
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek mész el? Írasd ki magad az orvossal. Ha a szüleid nem engedik, hogy ne menj el, akkor írasd ki magad az orvossal úgy, hogy nem mész haza, hanem lógsz. A tanároknak meg mondd azt, hogy lázas voltál. 39 fokos lázzal már csak nem kényszeríthetnek rá arra a hülyeségre.
2013. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!