Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnátok, hogy a lányotok...

Támogatnátok, hogy a lányotok külföldre menjen egyetemre tanulni, egy olyan országba, ahol előtte csak pár napot járt, nincs semmilyen tapasztalata az ottani dolgokkal kapcsolatban és 0 ismeretséggel rendelkezik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 20:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Éppen az a jó, ha nincs körültte senki ismerös (föként magyar), mert csak igy van esélye gyorsan beilleszkedni.


Ha van "ismerös", akkor azzal van, amikor csak lehet, és nem nyit mások felé.

2013. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

A baránőm húga tanul Dániában egyetemet. Simán elboldogul, szerzett barátokat, bérelt lakást, főz és most magára, dolgozik, tanul..Természetesen az anya mindenegyes nap félti, de be kell látni, hogy Magyarországon jelenleg nem úgy állnak a dolgok ahogy kéne, mai fejjel én sem itthon kezdtem volna el az egyetemet.


Talpraesettség kell. De írtad, hogy beszél angulul, az anyagi keret megvan, eladni már nem fogják!:) Én azt tanácsolom, hogy vágjon bele!


21/L

2013. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Miről nem híres Dánia? Én éltem ott egy fél évet, teljesen el vagy tévedve a biztonság kérdésében. Ha valahova nyugodt szívvel elengedheted, hát az Dánia, a környék ahol én éltem az én szememben tök jó volt, az echte zsíros dánok meg húzták rá a szájukat, de én még tilosban parkolást sem láttam a környéken amíg ott voltam, volt, hogy rosszul húztam be az ajtót és egész nap résnyire nyitva maradt, de nem pakolták ki a lakást, pedig tele volt Bang and Olufsen-nel. Egyébként azt megkaptam, hogy azóta romlik a helyzet, amióta a románok meg a magyarok odjárnak betörni...
2013. ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm ismerőse is kint van. Van egy blogja is, ha esetleg érdekel titeket:

[link]

2013. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!