Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már ezt a helyzetet!...

Nem bírom már ezt a helyzetet! Volt valaki ilyen szituációban? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan helyzetbe keveredtem, amit sosem hittem volna. 4 éve tart a kapcsolatom, van egy másfél éves kisfiam. Ők a mindenem.. A problémám azzal van, hogy apával nem élünk együtt. Egy darabig együtt laktunk anyumnál, de nem igazán tudták elviselni egymást, ezért elköltözött. Mi nem mentünk vele, mert én meg az ő családját nem bírom elviselni, tehát elég szép helyzet alakult ki. Ebből az lett, hogy mivel nem voltam mellette, elkezdett szórakozni járni, hozzánk nem is igazán jön anyum miatt. És én ezt nem bírom idegileg. Minap beszéltem vele, végre normálisan elmondta, mi baja. Azt mondja, nagyon hiányzunk neki, és szeret minket, de nem akar a családommal vitatkozni (senki sem szereti igazán, nem hajlandóak elfogadni őt) és azt szeretné, ha végre külön költöznénk, csak mi 3an, végre egy családként. Én is ezt szeretném, de a családom kijelentette, hogy nem fognak szóba állni velem, ha elmegyek. Mit tegyek?A családomat sem akarom elveszíteni, de úgy érzem, mostmár ideje lenne végre azzal foglalkoznom, hogy nekünk hármónknak jó legyen...

2013. ápr. 19. 22:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
sziasztok. köszönöm a véleményeteket. igazából igen, ezért hagyott itt minket, mert nem bírta a helyzetet. én egyéb okokból nem mentem vele, amit ide most nem szeretnék leírni, de már nagyon bánom, hogy nem tettem meg ezt a lépést. hiszen ezért nem vagyunk még egy család. az anyagi része nem gond, mert simán fent tudnánk tartani egy albérletet plusz nekünk is meglenne mindenünk. ami bánt, az az, hogy mindkettőnk családja ennyire ellenzi a dolgot, és tudom, ha elmegyünk, minden kapcsolatot megszakítanak velünk. bár ezt múltkor megbeszéltük párommal, tisztában vagyunk vele, hogy mindent feladunk ezzel a lépésünkkel. de én csak őket akarom. köszönöm nektek, bár én is ezen a véleményen voltam, de most megerősítést kaptam, hogy jól teszem, ha végre lépek és a saját életünket éljük. sziasztok :)
2013. ápr. 20. 19:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne viccelj,ha anyagi akadály nincs,akkor meg végképp ő,de nem is ő,hanem a család a gyerekkel.
2013. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,gondolj bele abba,hogy igenis a szüleid sem élnek örökké,és magadnak kell lenni a támaszodnak,így nem élhetsz örökké,már gyereked van,fel kell nőnöd a feladathoz..
2013. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!