Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor sétálunk az utcán,...

Amikor sétálunk az utcán, mindig látom, hogy a férjem a nőket nézi. Akkor is, amikor ott van a kislányunk. Ez engem nagyon zavar. Tudja is, de nem érdekli, mert továbbra is nézi őket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Így vannak kitalálva, talán észre sem veszi, hogy nézi őket, csak amikor szólsz neki.


Fogadd el.

2013. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Azért a kislány előtt nem kéne. Előtted sem, de így neked a már létező, neki meg a fejlődő önértékelését teszi tönkre.
2013. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Hűséget fogadott, nem vakságot!Amíg csak néha, addig örülj
2013. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
a néha helyett nézit akartam írni, bocs
2013. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Te is nézd feltűnően a pasikat.
2013. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Én ugyan férfi vagyok, de szerintem ne szólj neki semmit. Te is nézd nyíltan a pasikat úgy mint ő! Nézd őket, hiszen a nézéssel nem csinálsz semmi rosszat. Aztán lehet, hogy ő fogja legközelebb ezt a kérdést feltenni.
2013. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

A férjem is ezt csinálta a kapcsolatunk elején, én meg mondtam neki, hogy nézze a nőket nyugodtan, de ne akkor amikor együtt megyünk, mert nekem ez megalázó. Azt mondta oké és visszafogta magát.

Szerintem egy normális kapcsolatban egy intelligens társsal mindent meg lehet beszélni.Én is tisztelem az ő kéréseit, nem azt kértük a másiktól, hogy szúrja ki a saját szemét.

De szerintem ennyit bármelyik férfi képes megtenni, amelyik nem...hát az alkalmatlan egy párkapcsolatra, maradjon szingli.

2013. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

vegyél neki egy illemtankönyvet.

jól nevelt, intelligens férfi nem nézeget más nőket, mikor ott van vele a párja. egyrészt, mert magát járatja le, másrészt mert megalázza a nőt.

baromi visszataszító tud lenni egy nyálcsorgató hapsi, aki minden nő után forog.


mindig is kerültem az ilyen hímnemű egyedeket, eddig egyetlen komoly kapcsolatomban nem volt ilyen problémám.

ha a párom a haverjai társaságában megnéz egy formásabb csajt az nem zavar, elvégre pasiból van, de ha én ott vagyok vele, akkor eszébe nem jutna ilyesmi.

2013. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8as: jól nevelt, intelligens, kedves pasira nem buknak a nők...


valaha én is ilyen volt. aztán több év alatt csiszolódtam, és hozzá idomultam a világhoz.

2013. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

"baromi visszataszító tud lenni egy nyálcsorgató hapsi, aki minden nő után forog.


mindig is kerültem az ilyen hímnemű egyedeket, eddig egyetlen komoly kapcsolatomban nem volt ilyen problémám.

ha a párom a haverjai társaságában megnéz egy formásabb csajt az nem zavar, elvégre pasiból van, de ha én ott vagyok vele, akkor eszébe nem jutna ilyesmi."


Megszólalt a szőke plázacica. Sicc! :)

Úgy adsz tanácsot maca, hogy magadat állítod a középpontba, még jó, hogy itt fotót nem lehet feltölteni, mert különben már látnánk itt fullban...

2013. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!