Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anya feladata a lányát...

Az anya feladata a lányát elvinni az első nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:
Gratulálok a felelősségteljes anyukáknak! Én nem leszek ilyen, az biztos!
2013. ápr. 21. 18:18
 22/69 A kérdező kommentje:
Barátnőre tudok támaszkodni, persze nem unszol, mint azt a hogy egy anyának tennie kellene.
2013. ápr. 21. 18:20
 23/69 anonim ***** válasza:
91%
De miért nem ülsz le beszélgetni erről Lehet azt gondolja még szűz vagy. Néma gyereknek az anya sem érti a szavát. Ne öt hibáztasd mindenért, hanem próbálj felnőni és néha gondolkozni
2013. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:
Többször leültünk, 3 komoly kapcsolatom volt idáig. Ha megmondta végre, hogy na most bejelentkezük, akkor nem volt jó nekem az időpont, és ennyivel véget is ért a dolog.
2013. ápr. 21. 18:25
 25/69 anonim ***** válasza:
94%

"Gratulálok a felelősségteljes anyukáknak! Én nem leszek ilyen, az biztos!" Ezt most mire írtad?


Ha az én lányom 15 évesen elkezdene szexuális életet élni leülnék vele komolyan beszélgetni a védekezésről, szerelemről, szexről, nemi betegségekről, nem kívánt terhességről meg hasonlókról. (Természetesen nem ez lenne az első ilyen beszélgetésünk,de akkor biztosan megismételném a felvilágosító "órát".) Mindenképpen ragaszkodnék az óvszer használatához. Amennyiben így védekeznek, nem rohannék vele a nőgyógyászhoz, hiszen gyógyszert íratni nem kell, rákszűrés pedig ráér esetleg később vagy akkor amikor én is megyek és akkor jön velem...természetesen ha problémája van, akkor vinném őt, rá is kérdeznék egyébként, hogy minden rendben van e.

Nem értem miért várod, hogy anyukád unszoljon téged. Tudja egyáltalán, hogy nemi életet élsz? Van valami problémád? Elmondtad neki?

2013. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
91%
Most olvasom, amit írtál. Akkor kerek-perec kérd meg, hogy jelentkezzetek be és mondd el azt is, hogy neked mikor lenne jó. (Délután, este, délelőtt vagy bármikor). Ha megvan az időpont akkor meg ne mondd le, tedd magad szabaddá. Ennyi.
2013. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:
Azért, mert jó pár előző kommentelő nem vinné el a lányát. Most írom, hogy 3 komoly kapcsolatom volt, fősikolán máshol laktam, eszébe juthatna, hogy nem tudta nyomon követni mit kivel hogyan csináltam. Nekem nem az a magyarázós típus mutter, inkább prűd és konzervatív.
2013. ápr. 21. 18:30
 28/69 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de akkor minimum 19. éves vagy, akkor ha anyukád nem megy el veled te miért nem mész el egyedül?
2013. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már simán elintézheted egyedül is, nem kell anyukádra várni, főleg ha nem akar vele foglalkozni. Felhívod a dokit, kérsz időpontot és elmész. Ha nem akarsz egyedül, akkor elhívod a barátnődet. Én azt hittem, hogy 14-15 éves vagy és nem mered felhívni a dokit, vagy nem mersz egyedül elmenni.
2013. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:
25 vagyok, és nem haragszom. Mert az ember nem szivesen teszi, viszont aggódik is a betegségek miatt. Esetleg egy anya segíthetne felkészíteni a lányát.
2013. ápr. 21. 18:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!