Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anya feladata a lányát...

Az anya feladata a lányát elvinni az első nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
100%
Te végig jelen időben beszélsz...."szarik a témára.." Ne haragudj, ha nekem lenne egy lányom, aki 25 éves, három pasija volt, akkor én is rábíznám hogy mikor megy nődokihoz. Persze az, hogy amikor kérted, akkor sem ment el veled, az nagyon gáz, de hát ez van. Most meg már gondolom úgy van vele, hogy elég idős vagy. Lehet, hogy nem is gondolja hogy te még mindig nem mentél el!
2013. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
100%
:D Agyilag 15 maradtál.
2013. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:

Én bevallom nem nagyon bírom a vizsgálatokat, szóval a terhességem alatt, amikor szédelegtem, és nem tudtam vezetni, anyám vitt el minden vizsgálatra, és örömmel jött, a férjem munkája miatt nem tudott jönni.


Az első nőgyógyászat nekem sajnos még szüzen volt, kórházban, és nem volt ott anyám. Traumatikus élmény volt, mert a hülye nővérek nem mondták el mi fog történni, és azt sem tudtam, hogy nőgyógyász fog megvizsgálni.


Legközelebb pár év múlva anyám jól ismert nő nemű nőgyógyászához mentünk együtt, neki úgyis mennie kellett, és akkor már vitt engem is.

2013. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom... anyám utoljára 4 évesen vitt gyereknőgyógyászhoz, mert a strandon összeszedtem valami jófajta fertőzést.

Azóta egyszer sem. Mire ivarérett lettem és nemi életet éltem, akkor elég nagy voltam ahhoz is, hogy dokihoz elmenjek. Maximum pénzt adtak rá.


Pardon, egyszer 12 évesen is elvittek a szüleim, de az egy hormonzavar gyanújával történő vizsgálatsorozat volt. Akkor is csak azért vittek, mert a megyeszékhelyre egyedül bajosan jutottam volna be, illetve f.stam a tűktől és vérvételt elblicceltem volna.


25 évesen anyádra várni...hát elég gáz. Másban is ilyen önálló vagy?

2013. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan azt várod, hogy 25 évesen anyuci fogja a kis kezedet a nőgyógyásznál? Már ne is haragudj, de ez iszonyatosan gyerekes. 25 évesen már sokaknak gyerekük van, nem pedig azt várják, hogy anyu kísérje el orvoshoz. Te jó ég!
2013. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves vagyok, 19 évesen voltam először nőgyógyásznál, addig anyu fel sem hozta a témát. Felvilágosított hogyan kell védekezni, ennyi.

19 évesen volt némi problémám, így anyu elé álltam és mondtam neki, hogy elszeretnék menni dokihoz, megkérdeztem szerinte kihez menjek. Mivel másnap végig óráim voltak, megkértem, hogy kérjen nekem egy időpontot, ő megtette. Kérdezte jöjjön-e velem, én határozottan elutasítottam, nekem ezt jobb már egyedül!

Azóta voltam még párszor, mindig max csak az időpont kérést bízom anyura, mert pont úgy lehet, ahogy én sokszor nem tudok telefonálni. Ha van időm, azt is elintézem én, anyunak pedig csak kijelentem, hogy megyek.


Szerintem 25 évesen a saját anyukád sem gondolná, hogy nincs szád... Nem tudsz szólni, ha valami bajod van? Vagy szimplán csak elmenni magadtól? Felnőtt ember vagy, nem foghatja folyton a kezedet! Miért aggódjon, ha azt hiszi az ég világon semmi bajod nincs?

Felnőtt vagy, aggódj magadért, majd akkor ráér aggódni érted, ha beteg leszel és erről tudni fog ő is!

2013. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy kérdező??! 25 éves fejjel arra vársz hogy anyád kísérgessen?! Bilire ülni megtanultál már?! És mi az hogy anyádat nem érdekli? Felnőtt ember vagy, nem az ő dolga felvilágosítást adni meg fogni a kezedet. Ezt megkellett volna tenni 13-14 évesen, de ha elmaradt és mivel már volt 3 palid, nyílván nem anyád dolga aggódni hogy vajon húztatok-e gumit, basszus! Nőj már fel...
2013. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:

Én is ezt próbáltam elmagyarázni neki délután....-.-

Nem sok sikerrel....

2013. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért vagy ennyire rákattanva a nőgyógyászatra. Fogorvoshoz is illik évente járni, oda elkísér?
2013. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!