Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én rontottam el...

Szerintetek én rontottam el valamit, ami miatt felháborodott vagy ez tényleg túlzás egy kicsit?

Figyelt kérdés

Na szóval arról lenne szó, hogy én most lassan már 2 éve testépítéssel foglalkozom hobbi szinten, viszont most szeretném komolyabban belevetni magam. Érdekel hogy a test hogyan lehet tökéletes, ráadásul jó alkatom is van hozzá, hogy egy szép vékony alakom legyen szálkás izmokkal. Érdekel, hogy különböző emberek testeiből is miket lehet még kihozni, mit lehetne tenni mert sok ember él egészségtelenül, nagyon kövér alakkal.


Rajtam is van még bőven mit faragni, emiatt emberekkel eszmecserélek (ismerősökkel, akik szintén kondiznak). A teremben ugye látjuk egymást edzőtrikóban ahol "feszítünk" és mutatjuk egymásnak hogy hol kéne még mit faragni és hogyan lehetne jobb itt-ott. Mindez minden szexualitás, szexuális kívánás nélkül.


A páromnak ez nagyon nem tetszik. Szerinte csorgatják a nyálukat és ők ne beszélgessenek az én testemről, se én ne nézegessem őket, ne beszéljek a testükről, mert megkívánjuk egymást.


Én nem kívánom meg őket, mert ez is egy "szakma". A nőgyógyász se kívánja meg a pácienseit.

Természetesen nem fogok a párom miatt erről akkor témázni és "mutogatni magam". Betartom a kívánságát, csak kíváncsi vagyok hogy nektek mi erről a véleményetek.


Szerettem volna kitenni magamról (fej nélkül) egy előtte-utána képet egy fórumba, de ő ezért teljesen kiakadna. Szóval nem fogom tenni.


Ti mit gondoltok erről?


Amúgy a párom nem jár edzeni, nincs is ideje rá egyáltalán, sima kajákat eszik (liszt, cukor, nyugati étrend...szokásos.)



2013. ápr. 24. 10:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az tök jó, ha sok zöldséges dolgot készítesz neki, de szerintem ne ess át a ló túloldalára se. Ha szereti a tejtermékeket, gabonaféléket, hadd egye! Nem lesz tőle semmi baja. Persze a készételeket én is elkerülném, de nem kell ilyen betegesen félni mindentől. A végén ezzel fogod megfosztani magad az élet örömeitől, hogy állandóan ezeken görcsölsz.


A párod egyébként lehet attól fél, hogy a többi férfi tekint rád potenciális jelöltként. Lehet alacsony az önbecsülése és emiatt érzi rosszul magát.

2013. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Természetesen nem szólók bele abba, hogy ő mit eszik és hagyom élni. Csak tőlem nem kap cukorral telenyomott ételeket. Elegen vannak, akik ilyet adnak neki. Én mindenféle igényes ÉLVEZHETŐ kaját szoktam csinálni. Jobbnál jobb sültek, jó körettel stb.stb. S nagyon imádja!


Azt mondta igen, hogy nem tetszik neki hogy már most csorgatják a nyálukat, no megmondta hogy most ő is akar egy kicsit kupálódni, mert ő kicsit meg van hízva. Én mondtam hogy segítek neki mindenben és megfogadja a tanácsaimat, csak visszatérve az nem tetszik neki, hogy én másokkal is a "testemről" témázok. Nos, hát a kondiban ott meg ugye ez megy dögivel. Azt már el se mertem neki mesélni, hogy a srácok lent teljesen lehidaltak, amikor meglátták hogy kockásabb a hasam mint az övék. (Amúgy tényleg, de sokat is szenvedek érte...) Nem olyan hú de nagy was ist das az én hasam se, csak azért már látszódnak eléggé a kontúrok nálam.

2013. ápr. 24. 16:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Oké, most mind végigolvastuk, hogy tökéletes vagy, még kérdés?
2013. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16:45: erről tegyél föl egy képet, különben nem hisszük el :)
2013. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!