Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket bántana, ha a férjetek...

Titeket bántana, ha a férjetek szevasszal köszönne nektek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 11:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon, mi magázódunk. Ő 35, én 27. Minden reggel a kastély teraszán reggelinél találkozunk először, ott kezet csókol, jó reggelt kíván, így indul a nap.


(Irónia vége.)

2013. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

A válás csak iróniából lett feldobva.

Aki ezért válik az nem a szó miatt teszi, hanem a közömbösségből ami mögötte van. Ezt már körberágtuk, szerintem tényleg mindegy mit mond attól függ hogyan teszi.

Persze minden kapcsolatban vannak ellaposodások, szerintem senki nem várja el a másiktól, hogy mindennap úgy köszönjön, hogy szia édes tündérbogoram. De azért ha évekig annyit hallasz hogy odavet egy szevaszt és más módon is közömbösséget mutat, akkor kicsit elgondolkodol, hol ment félre a házasságotok. Persze ez kétoldalú dolog.

Nekünk eddig szerencsénk volt, mindig külön kezdtünk el belekényelmesedni a házasságba, így a másik vissza tudta hozni a hangulatot. Ami kell. Akárki akármit mond.


Persze csak tippelgetek hogy mi lehet a kérdező gondja, maga a szevasz szó szerintem azért nem nagy tragédia:)

2013. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
irigylem a problémáidat. nekem se tetszik ugyan így a köszönés, de akkor is, kérd meg, hogy ne használja.
2013. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Ha egyébként jó a kapcsolatunk, és tiszteljük egymást, akkor miért zavarna?

Ha meg sz.r a kapcsolatunk, és így köszön, akkor nem a köszönéssel lenne a legnagyobb bajom.


Értékelném, ha az emberek a lényegre koncentrálnának, nem felszínességre, formalitásra, meg az illedelmességre. Mert ha a férjem egy tahó bunkó, akkor a köszönése is az lesz, még akkor is, ha "szép szavakkal" köszön. A hangsúly a lényeg, meg az, hogy egyébként milyen a viszonyunk. Oda meg felelsleges problémát, sértődést, haragot generálni, ahol alapvetően nincs gond.

2013. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mindegy milyen kapcsolatban vagyok a férjemmel. Illetve milyen a férjem. :)
2013. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy köszön, hanem a mögötte lévő szándék. Ha csak azért csinálja, hogy bosszantson, akkor rövid időn belül kiábrándulnék belőle. Olyanban is volt már részem, hogy a párom úgy beszélt velem, mintha egy haverja lennék. Mesélt valamit, jól vállon veregetett és minden második szava az volt, hogy ba+, amikor előtte egyáltalán nem ilyen embernek ismertem meg. Azt hiszem, ott kezdődött a kiábrándulás. Nem azt várom, hogy minden nap egy csokor rózsával kedveskedjen és körbeugráljon a nap 24 órájában, de a minimális tiszteletet adja már meg, amit én is megadok neki. Ha ez nem megy, onnantól kezdve már tényleg csak lejjebb van.
2013. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Mi is bolondozunk néha, pláne ha telefonon beszélünk. :) Ha valamivel elkezdjük húzni a másik agyát, akkor a végén így rakjuk le a telefont: na csá, szevasz, na cső :)) Ezen nevetünk egy jót utána és ennyi. :) De előfordul itthon is, ha esetleg úgy adódik. Persze ha ez állandósulna, csak akkor zavarna ha esetleg a barátok előtt köszönne úgy, hogy na szevasz. Azért mégis a felesége vagyok, társaságban maradjunk a szija/helló+puszi verziónál. :) Itthon elhülyéskedünk ezzel, nincsen gond belőle, csak társaságban mégis más. :)
2013. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Mi is csak hülyeségből köszönünk így, de akkor tényleg csak bar.omkodunk.


Általában mi így köszönünk, hogy szia édes szerelmem!

2013. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
ha zavar teged akkor nyisd ki a szád és mondd meg
2013. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

A "Szia kicsi szívem" azért mégis szebb! :)


24N

2013. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!