Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket bántana, ha a férjetek...

Titeket bántana, ha a férjetek szevasszal köszönne nektek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 11:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

nekem úgy köszön az ember ha felhúzom, h Isten áldjon! :)


amúgy tényleg nem az a fontos, h mit mond, hanem a hogyan. ezt pedig még egyszer sem kellett szóvá tennem. mindig megtalálja a megfelelő alkalomhoz a megfelelő hangnemet :)

2013. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a végső konklúzióra: elvárás, hogy a férj "hogy csicsereg az én pintyő-mintyő cuncimókusom az ő turbékzengő apucikájának?" típusú vaníliás eperöntettel köszöntse mindig feleségét? Csak, mert férj lennék én is...
2013. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
31es vagyok. pont most érkezett haza a ház ura, és azt mondta, hogy Hello :)
2013. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Igen :(

De csak azért, mert csak olyankor köszön így, ha megbántottam valamivel és (mint utólag belátom) joggal haragszik és szomorú, és zavar, hogy bánatot okoztam annak, akit szeretek.

2013. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

XD!

Ne tudd meg, mi miket mondunk egymàsra!:D persze csak poénból:))

Ne vedd magadta:)

Persze ha csak úgy odaveti, az ciki...

2013. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!