Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudja anyám megnevelni az...

Nem tudja anyám megnevelni az öcsém. Kezelhetetlen, akaratos, agresszív, flegma. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Olyanokat mondd anyának, hogy te nyomorék meg szerencsétlen,f*sz,nem vagy az anyám olyan vagy nekem mint egy idegen akivel együtt kell élnem.iskola után állandóan haza hordja az osztálytársait, gyújtogatnak a lakásba (felégették már a parkettát több helyen,a takarót stb) kb 3 mondatot lehet vele túlzás nélkül normálisan beszélni utána felveszi a flegma stílusát.ha neki valami nem tetszik nekem jön.13éves amúgy (én 18L) és ha ő valamit akar (itt aludjon az osztálytársa,ő aludjon az osztálytársánál bármi) anya megengedi neki.mindent megenged neki annak ellenére hogy így viselkedik.Hiába mondom anyának hogy valamit csináljon vele vegye el tőle a laptopját vagy az x boxot ne engedje tvzni ne engedje sehova suli után de sose bünteti meg..bármit megtehet kb..az iskolába is tele van beírásokkal verekszik,visszabeszél a tanároknak,minden hülyeségbe benne van stb..van egy kutyánk amikor én valami miatt nem érek rá levinni (kéthetente 1x) és megkérem hogy vigye le nem viszi..bármire megkérem nem csinálja meg de ha ő kér tőlem valamit és én nem csinálom meg anya már velem üvölt hogy hogy lehetek ilyen..tönkretesz mindent az öcsém minden nap csak a veszekedés van...
2013. ápr. 26. 12:24
1 2 3
 11/23 acelsziv ***** válasza:
Valahogy sarokba kell szorítanod. Vedd fel valami idióta dolgát videóra és közöld vele, hogy vagy megváltozik, vagy mindenki látni fogja a filmet. És ha neked megy semmiképp se hagyd magad.
2013. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 acelsziv ***** válasza:
Mindamellett: Nem tudsz olyan emberen segíteni, aki ezt nem akarja. Most itt anyukádra gondolok. Tehát el kell döntened, hogy hagyod magad te is terrorizálni, vagy legalább magadért teszel valamit.
2013. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Édesanyád és te már nem tudtok mit tenni.Neked nem fog szót fogadni édesanyádat meg nem tiszteli.Ezért ezeket látom megoldásnak:

1.Munkakeresés

2.Leülsz,átbeszéled édesanyáddal ezt a dolgot

Nagyon sajnállak az intézet miatt,a tesódnak is az kéne!

2013. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
0%
Öcsédet hagyd békén,nem kéne azon törnöd a fejed,hogyan ártsál neki.4-5 év múlva felnő és elmegy otthonról és lesz egy saját családja és munkahelye,meg fog állni a saját lábán,ha nem szólsz bele az életébe.Anyukádnak viszont nagy szüksége van egy élettársra,hisz amikor öcséd felnő majd bele fog kapaszkodni.Így viszont nehéz lesz a leszakadása.Ez a legrosszab párosítás,egy társ nélküli anya és egy sz.arkavaró,f.aszirigy nővér.Sajnálom öcsédet,mert te vagy neki az igazi hendikep nem az apahiány.
2013. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Remélem kedves utolsó, hogy neked nem lesz gyereked.
2013. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
26%
Egyébként meg pont abba a korban van,amit ki fog nőni,ha hagyjátok.Apa nélkül meg nagyon nem kéne beleszólni az életébe,mert csak rossz irányba fog fordulni.Ez pont az a kor,amikor lázad.Mikor 18 lesz,figyeljetek oda arra,hogy legyen egy normális szakmája,amivel tud pénzt keresni.Abból megtanulja a tiszteletet,hogy a munkahelyen nem lehet így viselkedni.Nagyon fontos,hogy megtanuljon vezetni,mert egy fiúgyermeknek nem az a dolga,hogy otthon kuksoljon az édesanyjával,meg a nővérével.Hanem,hogy dolgozzon és családot alapítson.Csak is a munka támogatásával tudtok tiszteletet kicsikarni belőle.De szerintem te nem is akarsz jót az öcsédnek:"ne engedje sehova suli után de sose bünteti meg".Mit gondolsz,ha otthon ül attól megváltozik??Inkább gondolkodj azon,hogy anyukád ne legyen társ nélkül.
2013. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, mert csak ennyi eszük an. Nem tudsz tenni semmit. Nálunk is anyám el van ájulva tesómmal. Én erre úgy reagálok, hogy mintha itt se lennék. Mintha kivettem volna a szobámat. Havonta adom haza a pénzt, és utána békén lehet hagyni.
2013. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
52%

1. 30-40 másodpercig fojtogatás

2. 30 csapás nádvesszővel

3. kukoricán térdelés, amíg a térdkalácsa el nem kezd gennyezni

4. levezetésnek 20-30 pofon

Tudni fogja hol a helye

2013. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.:)


05-10 18:24

05-11 13:47


A te kommentjeidre inkább nem reagálok mert kitiltanak innen,idióta :D

2013. jún. 5. 02:14
 20/23 anonim válasza:
egy alapos verés, vedd el a számítógépét, xboxát, akármi, ne érezze magát "nagy"nak.
2013. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!