Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudja anyám megnevelni az...

Nem tudja anyám megnevelni az öcsém. Kezelhetetlen, akaratos, agresszív, flegma. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Olyanokat mondd anyának, hogy te nyomorék meg szerencsétlen,f*sz,nem vagy az anyám olyan vagy nekem mint egy idegen akivel együtt kell élnem.iskola után állandóan haza hordja az osztálytársait, gyújtogatnak a lakásba (felégették már a parkettát több helyen,a takarót stb) kb 3 mondatot lehet vele túlzás nélkül normálisan beszélni utána felveszi a flegma stílusát.ha neki valami nem tetszik nekem jön.13éves amúgy (én 18L) és ha ő valamit akar (itt aludjon az osztálytársa,ő aludjon az osztálytársánál bármi) anya megengedi neki.mindent megenged neki annak ellenére hogy így viselkedik.Hiába mondom anyának hogy valamit csináljon vele vegye el tőle a laptopját vagy az x boxot ne engedje tvzni ne engedje sehova suli után de sose bünteti meg..bármit megtehet kb..az iskolába is tele van beírásokkal verekszik,visszabeszél a tanároknak,minden hülyeségbe benne van stb..van egy kutyánk amikor én valami miatt nem érek rá levinni (kéthetente 1x) és megkérem hogy vigye le nem viszi..bármire megkérem nem csinálja meg de ha ő kér tőlem valamit és én nem csinálom meg anya már velem üvölt hogy hogy lehetek ilyen..tönkretesz mindent az öcsém minden nap csak a veszekedés van...
2013. ápr. 26. 12:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Fakanál, nádpálca, ostor, vizes nadrágszíj majd helyreteszi.
2019. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 ez komoly????!!
2020. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Fúj, de nagy a szeretet. Öcsédért nem aggódsz kicsit se mi? Testvérek....

Oké hogy ilyen de mi van ha beteg? (Mi lett volna ha normális tesó vagy aki szereti talán nem lett volna ilyen. Aztán majd örülsz ha bezárják, vagy meghal, tipikus testvér...

2020. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!