Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akiket megcsalt a...

Azok a nők, akiket megcsalt a férjük - Nektek mit hazudott, hogy hol volt, amikor a nőjével volt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 16:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

ma 18:18


Nincs annál szánalmasabb,mint mikor egy nő olyan pasival kezd ki,akinek felesége,gyerekei vannak.

Én megalázónak érezném,hogy csak a másé jut nekem....szerintem ez irtó gáz,és gusztustalan....vannak akik nem álltak sorban mikor a gerincet osztogatták

2013. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Expasi csalt meg.

Azt mondta, hogy kirándul a testvérével (elmentek néha, nem gyanakodtam).


Hát nem kirándulni voltak. Véletlen az anyja buktatta le, mikor találkozott velem az utcán, és megkérdezte tök meglepődött arccal, hogy a fia hol van? Azt hitte velem van... Hát nem velem, de nem is a tesójával. :) hál isten másnap szakítottunk, bár akkor még nem tudtam a megcsalásról, csak később derült ki.

2013. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Fincsi sztorik! :(
2013. ápr. 26. 21:15
 14/16 anonim válasza:
100%
expasim: anyukaja korhazba van,papaja beteg,dolgozik,autot mos,sörözik,testvérének segit épitkezni,ahol néhanyszor csötörés meg tarsai voltak,autozik,elfelejtett lejönni az autopalyan és véletlen tovabb ment 80km..stb. akkora b.rom voltam..
2013. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 valook válasza:
83%
Dolgozik, azt mondta. Csak azt nem tette hozzá, hogy a kolleganőn, akit akkor hagyott ott a férje. Most már együtt vannak, mert elváltam. Én éreztem, de folyamatosan tagadott, ha kérdeztem. Még a becsületszavát is adta. 49 évesen.20 év házasság után. Elváltam.
2013. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor én a másik véglet vagyok...Megismerkedtem az expasimmal,de nem tudtunk minden nap találkozni,hisz munka volt mellette.Akkor voltam 18 éves.Annyira jóképű volt és mint kiderült egész jól tartotta magát...37 éves volt,nekem 25-öt mondott,de tényleg nagyon fiatalosan nézett ki.

Szégyen,nem szégyen egyszer mikor elment kondiba,megnéztem a tárcáját.Az első sokk,hogy apámtól 1 évvel fiatalabb,második sokk,hogy házas és 3 gyerek apja.Ma már 4.

Akkor döntöttem úgy,hogy itt a vége,ebből köszönöm nem kérek.

2013. júl. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!