Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért segíti egy szülő jobban...

Miért segíti egy szülő jobban az egyik gyerekét mint a másikat? Eddig nem igazán érdekelt a dolog, de most már azért felveszem, de nagyon. Szerintetek jól látom a dolgot, hogy kivételezik a tesómmal?

Figyelt kérdés

Nekem már családom van a tesóm még otthon lakik,már dolgozik.A rezsibe nem ad,néha vesz egy pár dolgot otthonra.

most épp egy autót vett és hogy ne legyen annyi hitele erre anyukám megpótolta neki 200-ezerrel.most meg még épített neki egy garázst is,hogy ne legyen kint a kocsija.Ez azért már így nem kis összeg.férjem szerint felfújom a dolgot,engem azért zavar a dolog,mert minket nem segít.vagy 5éve szeretünk v.na lakást venni,de egy ház

kellett volna fedezetnek.de anyukám nem ment bele."közben még gyűjtöttünk,hozzá és sikerült lakást vennünk.én nem tudnák a gyerekim közt ilyen külömbséget tenni.


2013. ápr. 29. 11:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Drága utolsó!Én nem azért vállaltam gyereket,hogy más tartsa el.Igen is dolgozunk mind a ketten és önerőből megvettük a lakást nincs hitelünk!Csak azért ha két gyerekem van ugyan úgy segítem mind a kettőt!
2013. ápr. 30. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!