Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám részeg és nem tudok...

Apám részeg és nem tudok nyugodtan közlekedni a saját otthonomban?

Figyelt kérdés

Két szintes a házunk, én fönt vagyok a szobámban. Apám szobája az enyém mellett van. A földszinten a konyha. A következő a történet: apám be van bxva, mint az állat. Direkt húzza az agyunkat, hogy jaj, ő nem megy fel, mert magányos és jajajajaj, szokásos részeg duma, aminek semmi értelme. Most nagy nehezen, fél óra után anyám felállította a kanapéról ezt a szerencsétlent. Vagyis én szóltam be neki, hogy egy részeg disznó és ennek hatására felállt, hogy "jólesett brühühühhü kösz brühühühhü". Most zabál. Szerintetek mennyi idő alatt fejezi be? Mikor tudok már végre nyugodtan lemenni a konyhába?


Ja és nem mi tettük alkoholistává, már születésem előtt az volt. Még szerencse, hogy egészséges lettem.:S És már születésem óta így boldogít minket. Bár régen sokkal rosszabb volt.

Szerintetek hogy bírjam ki, hogy ne csesszen szét az ideg? Mármint azt az időt, amíg végre felmászik a lépcsőn.



2013. máj. 5. 22:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9 Ha lenne hozzá keret, simán. Viszont csórók vagyunk, ezért ez nem ilyen egyszerű.
2013. máj. 5. 22:30
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Én sem igazán értem a kérdés lényegét, és nem azért,mert kötekedő hangulatban vagyok. De erre most mit lehet írni: "Apám részeg és nem tudok nyugodtan közlekedni a saját otthonomban?" - Igen, sajnos apád részeg és nem tudsz közlekedni nyugodtan.

Van még benne egy kérdés: "Szerintetek hogy bírjam ki, hogy ne csesszen szét az ideg?"

Vegyél be nyugtatót vagy jógázz...


Nem akarok bunkó lenni, de bírom az ilyen kérdéseket. "Mikor tudok már végre nyugodtan lemenni a konyhába?"

Hát, meddig szokott enni általában, plusz-minusz 10 perc, honnan tudjam!

2013. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És ha én pont azt kértem, hogy tippeljetek? De a probléma megoldódott, mert fölment és most végre tudok enni:)
2013. máj. 5. 22:51
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Részeg ember több mint fél órát is elcsámcsog, közben huny egyet a tányér mellett. Kár volt felébreszteni a kanapéról.

Kérdező, te meg szerelkezz fel tartós élelmiszerekből, amit a szobádban tarthatsz. Ismerős a helyzet..ezért úúúúútálom én a háztartási kekszet.

Nem tudjuk kiszámolni meddig eszik. Te sem, de még apád sem.

Evés után meg alszik a klotyón, vagy hanyatt fekszik a lépcsőn, esetleg olyan hangosan kúszik fel, hogy a hegymászók halkabbak. Látod, profi vagyok...

Marad a tartós kaja, hogy ne cseszd szét az agyad, a más hülyesége miatt. Bízzál benne, hogy ne ott várja ki a reggelit is!

2013. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jó étvágyat !!!! :)
2013. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszi:)


De ha lent alszik, olyan hangosan horkol, hogy képtelenség mellette aludni. Éppen ezért volt az a cél, hogy felmenjen. De már fent horpaszt hálaistennek. Ha meg a budin aludna el, az gáz lenne, mert most hova végezzük a dolgunkat?:DDD

2013. máj. 5. 22:59
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

Neked se jó semmi..:) Kanapén nem aludhatott, konyhában sokáig volt..budin nem aludhat. :)

Lakjál jól gyorsan, és szebbnek látod a világot! :)

2013. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem a sajátod kiscsillag, hanem édesapádé is. De miért nem kezdetek vele valamit, egyáltalán anyáád miért vállalt egy alkoholistától gyereket? Már jó pár éve ez megy akkor..
2013. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Inkább az lenne a legjobb, ha nem vele laknék.

Az már mindegy, az ő döntéseiken nem tudok változtatni.

2013. máj. 5. 23:58
 20/21 anonim ***** válasza:
12%

Azért EZT "a saját otthonomban" gondold át még egyszer, ez nem TE otthonod, hanem a szüleidé, neked nem sok beleszólásod van, hogy apád mikor megy a szobájába.


Ha NEKED ez nem tetszik, keress SAJÀT otthont, és OTT te mondod meg, hogy más mit csinálhat.

2013. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!