Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami megbocsátható...

Mi az, ami megbocsátható számotokra egy házasságban? Mi az már semmiképp?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha agresszívan viselkedne és rendszeresen bántalmazna,illetve a családi békét kockára tenné valamilyen jellegű függőség miatt,gondolok itt drogra,alkoholra.
2013. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a becstelenséget,az agressziót,az italozást, a narkót, a nőzést-a botlás más kérdés-nem tudnám tolerálni
2013. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A hazugság nálam a legnagyobb bűn. Pl: a megcsalás tényét talán meg tudnám bocsájtani, ha bevallja és csak egyszer fordul elő. De ha viszonyról van szó, azt már nem, mert folyamatosan hazudik, arról is, hogy szeret, és arról is, hogy nincs senkije. Nem tudom megbocsájtani az alkoholizmust. A többit igen.
2013. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megütne, azt meg tudnám bocsátani, nem az agyba főbe verésre gondolok, de a megcsalásnak a legkisebb formáját, mondjuk egy szájra puszit sem tudnék megbocsátani soha, azonnal elválnék..
2013. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen minden megbocsátható,de ehhez kell egyfajta világnézet,egyfajta önismeret,egyfajta rátermettség,sok-sok erő...stb.Tehát nem könnyű,de szerintem bármit,élő példa vagyok rá.
2013. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!