Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elviselni azt hogy...

Hogy lehet elviselni azt hogy a férjemnek külföldre kell mennie dolgozni és itt maradok a 3 éve gyerekünkkel?

Figyelt kérdés

Aki van tapasztalat írna nekem hogyan viseli ezt mint nő és a gyerek hogy viseli h apa elmegy?!

Sajnos muszáj kimennie,mert itt nincsen munka...sokáig halogattuk de már nincs más választás:(


2013. máj. 6. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
miért nem mentek vele?
2013. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Menjetek vele!
2013. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Az nem megoldható hogy ti is kimenjetek vele....?
2013. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék abba az országba élni ahova megy,és a kisfiamat is nagyon sokminden köti ide,valamint nekem itt van a munkahelyem,nem adhatom fel mert még ez az egy ami biztos.
2013. máj. 6. 21:56
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Csak az elején szar, később minden olyan lesz mint régen, csak annyi különbséggel hogy apa nem személyesen hanem skype-on keresztül beszél hozzátok.. Megszokjátok. De sokáig nem élhettek így, mert ha végképp megszokod a hiányát, akár véglegesen is szakíthattok egymással. Tény hogy egy ilyen döntés keményen próbára teszi a kapcsolatot.

Mi is így voltunk, és csak 9 hónapig bírtuk. Végül is én követtem őt. Nagyon sok ismerősöm hasonlóképpen voltak, és sokan be is fejezték vagy elváltak..Nekik nem sikerült..

2013. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

2-es vagyok

Ismerőseim 3 gyerekkel felpakoltak, és ment az egész család. Ez így hosszú távon a házasság rovására mehet. Mindenki kialakítja a maga saját életét, mert másképp nem bírják, és aztán nehéz visszatérni egymáshoz. Ne kockáztassatok. Muszáj mennie?

2013. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Csak nehogy új járj mint a szomszédom, itthon maradt a gyerekkel, a férje meg gyereket csinált egy ír nőnek. Elváltak...
2013. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
A 3 éves gyereked hozzád meg az apjához kötődik, nem Magyarországhoz.
2013. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
7-es az utcában most derült ki, hogy apukának van kint egy 18 éves lánya. Itthon meg van egy 20 meg 18 éves szintén. Jó mi? Mondjuk ez nem Ausztriában volt, nem itthon.
2013. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jav: nem Írországban
2013. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!